Marki » B » kwiatowe « Grupy

Hibiscus Eau Fraiche Bronnley dla kobiet

Hibiscus Eau Fraiche Bronnley dla kobiet

Hibiscus Eau Fraiche marki Bronnley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są róża, lilia i goździk (roślina); nutą serca jest hibiskus; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Róża Lilia Goździk (roślina)

Hibiskus

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hibiscus Eau Fraiche by Bronnley.

Hibiscus Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley Hibiscus Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley Hibiscus Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hibiscus Eau Fraiche marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hibiscus Eau Fraiche marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime Givenchy Ysatis Iris Campos de Ibiza Agua de Rosas Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses Avon Treselle Esteban Sonata Flower Mary Kay Belara Estée Lauder Beautiful Summer Bouquet Etro Benetroessere Relent Kenzo Kenzo Amour Florale Alfred Sung Always Yves Rocher Vie Privée