Marki » B » szyprowe « Grupy

English Fern Bronnley dla mężczyzn

English Fern Bronnley dla mężczyzn

English Fern marki Bronnley to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytryna amalfi i drzewo różane; nutami serca są lawenda, paczula i rozmaryn; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Drzewo różane

Lawenda Paczula Rozmaryn

Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about English Fern by Bronnley.

English Fern Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley English Fern, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley English Fern, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum English Fern marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu English Fern marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Oriflame Amethyst Fatale Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Guerlain Derby Liz Claiborne Claiborne for Men Revillon French Line Boadicea the Victorious Reviving Frank Los Angeles Frank No.3 Brooksfield Brooksfield Men Pascal Morabito Passion Mediterrannee Yachting Schiaparelli Snuff Galimard Aigues Vives