Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Apricot & Almond Bronnley dla kobiet

migdałowy
tropikalny
orzechowy

Apricot & Almond marki Bronnley to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, tropikalny owoc, morela i migdał.

Nuty kwiatowe Tropikalny owoc Morela Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Apricot & Almond by Bronnley.

Apricot & Almond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bronnley Apricot & Almond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bronnley Apricot & Almond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Apricot & Almond marki Bronnley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Apricot & Almond marki Bronnley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Celine Donna Karan DKNY Be Delicious Salvador Dali Dalissime Jil Sander Jil Sander No 4 NafNaf NafNaf Too... Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Intense Jardin de France Diamondra Victoria`s Secret Sexual Star Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Jeanne Arthes Love Never Dies Parfums Berdoues 1902 Violette Keiko Mecheri Grenats