Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

The Princess (Княжна) Brocard dla kobiet

The Princess (Княжна) Brocard dla kobiet

The Princess (Княжна) Brocard dla kobiet Zdjęcia

The Princess (Княжна) marki Brocard to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. The Princess (Княжна) został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są bergamotka, jaśmin, liczi i róża; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Pomarańcza Grejpfrut

Bergamotka Jaśmin Liczi Róża

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Princess (Княжна) by Brocard.

The Princess (Княжна) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard The Princess (Княжна), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard The Princess (Княжна), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Princess (Княжна) marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Princess (Княжна) marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Yllozure Yllozuria Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Ramon Molvizar Precious Elternhaus Unifaith (MoslBuddJewChristHinDao) Tom Ford White Musk Collection Musk Pure Gap Stay Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Lalique Lalique Edition Limitee 2011 Novaya Zarya Mon Bijou Borsari Bouquet di Violette Oriflame Volare Wisteria