Marki » B » orientalne « Grupy

Shahrazad (Шахерезада) Brocard dla kobiet

Shahrazad (Шахерезада) Brocard dla kobiet

tuberozowy
Shahrazad (Шахерезада) Brocard dla kobiet Zdjęcia

Shahrazad (Шахерезада) marki Brocard to orientalne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza i bergamotka; nutami serca są magnolia i tuberoza; nutami bazy są ambra, wanilia i piżmo.

Pomarańcza Bergamotka

Magnolia Tuberoza

Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shahrazad (Шахерезада) by Brocard.

Shahrazad (Шахерезада) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard Shahrazad (Шахерезада), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard Shahrazad (Шахерезада), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shahrazad (Шахерезада) marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shahrazad (Шахерезада) marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Perceive Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Stella Cadente Miss Me Discrete Lomani Cruiser for Men Yves Rocher Venise Jardin de France Ambree Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Nez a Nez Vanithe Michael Storer Monk Ermenegildo Zegna Zegna Forte Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir