Marki » B » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Once Upon a Time Aphrodisia Brocard dla kobiet

Once Upon a Time Aphrodisia Brocard dla kobiet

żółtych kwiatów

Once Upon a Time Aphrodisia marki Brocard to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Once Upon a Time Aphrodisia został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Nutami głowy są bergamotka i czarna porzeczka; nutami serca są drzewo różane, ylang-ylang i jaśmin; nutami bazy są piżmo, wanilia, heliotrop i nuty zwierzęce.

Bergamotka Czarna porzeczka

Drzewo różane Ylang-ylang Jaśmin

Piżmo Wanilia Heliotrop Nuty zwierzęce

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Once Upon a Time Aphrodisia by Brocard.

Once Upon a Time Aphrodisia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard Once Upon a Time Aphrodisia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard Once Upon a Time Aphrodisia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Once Upon a Time Aphrodisia marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Once Upon a Time Aphrodisia marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Banana Republic Alabaster ID Parfums Ame Toscane Alviero Martini 1a Classe Woman Kate Moss Velvet Hour Gap Close Apothia Velvet Rope Succes de Paris Fujiyama Rasasi Abeer D.S. & Durga 1538 Rheims Chloe Love Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles