Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Modern Classic Brocard dla mężczyzn

Modern Classic Brocard dla mężczyzn

Modern Classic Brocard dla mężczyzn Zdjęcia

Modern Classic marki Brocard to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Modern Classic został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytrusy i piołun; nutami serca są nuty drzewne, czarny pieprz i drzewo gwajakowe; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, wetyweria i elemi.

Cytrusy Piołun

Nuty drzewne Czarny pieprz Drzewo gwajakowe

Fasolka tonka Ambra Wetyweria Elemi

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Modern Classic by Brocard.

Modern Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard Modern Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard Modern Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Modern Classic marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Modern Classic marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cafe Parfums Cafe-Cafe Adventure Pino Silvestre Pino Fifty Sergio Tacchini Feel Good Man Marina Marinof Un Matin d`Ete Donna Karan DKNY Be Delicious Art Men La Perla GrigioPerla Hedo White Roger & Gallet Bois d`Orange Omega Omega Aqua Terra Koto Parfums L`Eau de Arthur Parfumerie Generale Bois Naufrage Fragonard Beau Gosse Rituals No. 14 Cypress & Fresh Tangerine