Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Modern Classic Brocard dla kobiet

Modern Classic Brocard dla kobiet

mleczny
Modern Classic Brocard dla kobiet Zdjęcia Modern Classic Brocard dla kobiet Zdjęcia

Modern Classic marki Brocard to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Modern Classic został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytrusy i czarna porzeczka; nutami serca są kwiat pomarańczy, pralina i gruszka; nutami bazy są nuty drzewne, wanilia i piżmo.

Cytrusy Czarna porzeczka

Kwiat pomarańczy Pralina Gruszka

Nuty drzewne Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Modern Classic by Brocard.

Modern Classic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard Modern Classic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard Modern Classic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Modern Classic marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Modern Classic marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Annick Goutal Eau De Charlotte Pussy Deluxe Pussy Deluxe Victoria`s Secret Succulent Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Escada Desire Me Linari Angelo di Fiume Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Victoria`s Secret Berry Kiss Mariah Carey Lollipop Bling Mine Again Esme Rene Beautiful U Bjorn Borg Love All Vivid Violet