Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

L`Eau Classique Pour La Jour Brocard dla kobiet

L`Eau Classique Pour La Jour Brocard dla kobiet

dymny

L`Eau Classique Pour La Jour marki Brocard to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean Jacques. Perfumy zawierają takie składniki, jak kadzidło, kwiat pomarańczy, opoponaks, wanilia, mirra, ambra, benzoes i bita śmietana.

Kadzidło Kwiat pomarańczy Opoponaks Wanilia Mirra Ambra Benzoes Bita śmietana

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Eau Classique Pour La Jour by Brocard.

L`Eau Classique Pour La Jour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard L`Eau Classique Pour La Jour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard L`Eau Classique Pour La Jour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Eau Classique Pour La Jour marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Eau Classique Pour La Jour marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Lou Lou Blue Calypso St. Barth Jala Ulric de Varens So Varens Fragonard Diamant Coty Truly Lace Tocca Aqua Profumata Catania Perry Ellis Reserve Moschino Toujours Glamour Arno Sorel Shaman Femme Schiaparelli Zut Queen Latifah Queen of Hearts Frederic Malle Portrait of a Lady