Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fantaisie des Fleurs Brocard dla kobiet

Fantaisie des Fleurs Brocard dla kobiet

Fantaisie des Fleurs marki Brocard to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są osmantus, morela i kolendra; nutami serca są fiołek, słodka papryka, róża i jaśmin; nutami bazy są paczula, wanilia, cedr, drzewo sandałowe i drzewo różane.

Osmantus Morela Kolendra

Fiołek Słodka papryka Róża Jaśmin

Paczula Wanilia Cedr Drzewo sandałowe Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantaisie des Fleurs by Brocard.

Fantaisie des Fleurs Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard Fantaisie des Fleurs, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard Fantaisie des Fleurs, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantaisie des Fleurs marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantaisie des Fleurs marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Pear Glace Galimard Lapis Lazuli Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love Paul Sebastian Casual for Men Ines de la Fressange Ines de la Fressange Avon Celebre Gabriela Sabatini Bolero L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Lucy B Royal Peony Rose and Mandarin Musk Arno Sorel Sham'n Love Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme