Marki » B » « Grupy

Cognac Brocard dla mężczyzn

Cognac Brocard dla mężczyzn

Cognac marki Brocard to perfumy dla mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, cytryna, rozmaryn, bazylia, ambra, paczula, cedr, skóra i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Rozmaryn Bazylia Ambra Paczula Cedr Skóra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cognac by Brocard.

Cognac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brocard Cognac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brocard Cognac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cognac marki Brocard. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cognac marki Brocard reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Ulric de Varens Hot! Fragrance Red Reminiscence Mi Fa Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue The People Of The Labyrinths A.Maze Hermes Kelly Caleche Eau de Parfum Liz Claiborne Sunrise Oriflame Voyage Voyage So Chic! Bond No 9 West Broadway CB I Hate Perfume Winter 1972 Elemis Elemis Eau de Parfum