Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Rocker Femme Fantasy Britney Spears dla kobiet

Rocker Femme Fantasy Britney Spears dla kobiet

mleczny
kokosowy
Rocker Femme Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Rocker Femme Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Rocker Femme Fantasy marki Britney Spears to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Rocker Femme Fantasy został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są jeżyna, kokos i bita śmietana; nutami serca są gardenia, jaśmin i fiołek; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia i drzewo kaszmirowe.

Jeżyna Kokos Bita śmietana

Gardenia Jaśmin Fiołek

Ambra Piżmo Wanilia Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rocker Femme Fantasy by Britney Spears.

Heat Wild Orchid

Rocker Femme Fantasy Recenzje Perfum

sugarfairy
sugarfairy

Flaszka z UK doszła do mnie tuż prze tym, jak Rocker Femme pojawiło się w Polsce, więc przyda się jakaś recka dla tych, którzy mogą teraz z łatwością zamówić je z polskiej strony.
Nuty są naprawdę kuszące. Kusiły mnie i kusiły, aż zdecydowałam się na zakup w ciemno, chociaż jak na celebrycki zapach, zapłaciłam dużo. Uznałam, że w najgorszym razie mnie nie zachwycą, bo wszystkie 4 znane mi zapachy z serii Fantasy miło wspominam, a jeden jest nawet wśród moich ukochanych flaszek.
Zacznę od początku. Otwieram paczkę i...o rany... Jestem odporna na kicz, w umiarkowanej ilości całkiem go lubię, ale ten flakon chyba nie mógł być już gorszy. Połączenie intensywnej fuksji i czerni kojarzy mi się z outfitem zbuntowanej 14-latki - spódniczka w czarno-różową kratę, oczy za mocno pociągnięte czarną kredką i guma balonowa w ustach. I jeszcze te diamenciki. No cóż, nie każda buteleczka musi stać wyeksponowana w gablotce. W końcu kupiłam ją dla zapachu.
Z biegiem czasu utwardzam się w przekonaniu, że mleczne i śmietankowe aromaty są chyba dość 'trudne'. Albo ulatniają się po kilkunastu minutach, albo są plastikowe aż do bólu. No i w ogóle nie są często spotykane. Miałam więc sporo obaw, bo dotychczas najlepszy aromat śmietanki czułam w drogiej i trudno dostępnej Omni Profumo Platino.
Muszę przyznać, że zostałam pozytywnie zaskoczona. Co prawda po pierwszysch kilku niuchach miałam wrażenie, że jakiś tam plastik się przewija, ale nie trwało to długo. Śmietanka jest taka, jak powinna być. Kremowa, z niewielką jedynie ilością cukru pudru... Tak. O dziwo, ta Fantasy nie jest ulepkiem. Jest trochę kokosa, też całkiem ładnego, chociaż ubawiałam się sztucznego aromatu rodem z drzewka Wunderbaum. Jeżyna jest ledwo wyczualna, ale równoważy słodycz i puchatość otwarcia. Nie widzę dużej różnicy między początkiem a końcem trwania zapachu. Kremowy deser płynnie przechodzi w ciepłą, waniliową bazę ze wspomnieniem pierwszych nut. W sumie jak zazwyczaj - trochę się wycisza, trochę poważnieje. Ja cały czas miałam ochotę się dopsikiwać, żeby dostać kolejną porcję śmietanki i kokosa.
Jest zatem słodko, apetycznie, ciepło i - w odróżnieniu od większości Fantasy - nie czuć tej czysto słodyczowej nuty. Trochę jak Britney - niby dojrzała, ale nie do końca, bo przecież kawałek legendy nastoletniej gwiazdki musi zostać zachowany. I tylko ten paskudny flakonik wszystko psuje. Jakoś nic mi się tu nie trzyma kupy. Zapach gładki i otulający, a Rocker w nazwie i czerń na flaszce. Ja tu bym machnęła pastelowo różowy flakon ze złotymi elementami i chociaż bardziej oddawałby zawartość.
Parametry nie różnią się od reszty rodzinki. Zarówno projekcja, jak i trwałość raczej przeciętne. Naughty Remix póki co wygrywa u mnie pod tym względem.
Warto przetestować, zwłaszcza bez nadmiernej koncentracji nad tym, że wąchamy Britnejkę i flankera oryginalnej Fantasy. W końcu dużej konkurencji (jeśli chodzi o śmietanę( Britney na tym polu nie ma.

Rocker Femme Fantasy by Britney Spears 3.80 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Rocker Femme Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Rocker Femme Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rocker Femme Fantasy marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rocker Femme Fantasy marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Britney Spears Midnight Fantasy Britney Spears Hidden Fantasy Britney Spears Radiance Britney Spears Believe Rihanna Rogue Love Britney Spears Fantasy The Nice Remix Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer Christina Aguilera Christina Aguilera Jessica Simpson Fancy Shakira Wild Elixir Alain Delon Lyra 3 Kimberly Wyatt Kaydance Toni Gard Toni Gard Taylor Swift Taylor by Taylor Swift Made of Starlight Jennifer Lopez Live Platinum Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Jennifer Lopez JLove Terry de Gunzburg Reve Opulent Toni Gard Toni Gard Woman