Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Radiance Britney Spears dla kobiet

Radiance Britney Spears dla kobiet

tuberozowy
Radiance Britney Spears dla kobiet Filmy
Radiance Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Radiance Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Radiance marki Britney Spears to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Radiance został wydany w 2010 roku. Nutę głowy stanowi czerwone jagody; nutami serca są irys, jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy i tuberoza; nutami bazy są piżmo, drzewo kaszmirowe i ambra.

Czerwone jagody

Irys Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza

Piżmo Drzewo kaszmirowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Radiance by Britney Spears.

Cosmic Radiance
Marry Me
Flora by Gucci Gracious Tuberose
D&G Anthology La Lune 18

Radiance Recenzje Perfum

patana
patana

Albo mam słaby węch, albo jakieś dziwne ph. Na mnie nic prócz muglera nie trzyma się prawie wcale. Zapach jest super, butelka akurat mi się podoba, ale musiałam nosić ze sobą by dopsikiwac się co godzinę, dwie.

Marimeko
Marimeko

Mam ją wreszcie :) po testowaniu próbki zapragnęłam i kupiłam. Mnie akurat odstrasza kiczowata butelka,ale zapach wynagradza wszystko :) Niby zwyczajny,idealny na co dzień,na lato,ale ma to coś,jest świeży,elegancki,z blaskiem.Czuję się w nim lekka i atrakcyjna ;)

Magdusia8723
Magdusia8723

Te perfumy przyciągnęły mnie pięknym pudełeczkiem i boską kryształową buteleczką postanowiłam psiknąć się w rękę i w szyję. Nagle poczułam ten piekny, kobiecy, szykowny i elegancki lekki zapach. Czerwona porzeczka to strzał w 10 wszystko jest takie delikatne i lekkie. Czerwona pożeczka i kwiatowa mieszanka...mmm... :)
Ani trochę nie są męczące, ciężkie, mdłe i duszące. Czuję się w nich świetnie i tak elegancko Moim zdaniem Britney Spears robi najlepsze perfumy. Fantasy - anielska, radosna słodycz jadalno-owocowo kwiatowa
Midnight fantasy - uroczy, rozkwitający, tajemniczy nocny czar owocowo kwiatowy
Radiance - szykowny, kobiecy, elegancki, świerzy, lekki i porzeczkowo kwiatowy

BARDZO POLECAM KOBIETOM Z KLASĄ!! :D

Madzia2109
Madzia2109

Zupełnie różni się od linii fantasy. Nie jest aż tak słodki. Moim zdaniem pachnie dokładnie jak dojrzała pigwa. Jest ciepły, kobiecy, wesoły. Szalenie długo wyczuwalny na skórze. Mam szalik, na którym zapach utrzymuje się kilka miesięcy! Polecam

CircusFantasy1
CircusFantasy1

Radiance...blask...
hmm...z tym zapachem kojarzą mi się pierwsze płatki śniegu w 2011 =)
Zapach jest naprawdę delikatny i świeżutki =)
Lecz wychodząc na dwór w zimę możemy czuć się dość nieprzyjemnie : /
Ale zapach bardzo ładny dlatego daję mu +9/10

Co do flakonu : jest bardzo estetyczny i ciekawy 9/10

=)

Radiance by Britney Spears 3.17 out of 5 based on 28 ratings and 5 user reviews

Zakupowe okazje

8.99 USD
Radiance Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 1 oz Tester for Women
Beautyspin.com
Radiance Perfume by Britney Spears, 1 oz Eau De Parfum Spray unboxed for Women
Radiance Perfume by Britney Spears, 1 oz Eau De Parfum Spray unboxed for Women
EDP Mini 1.7oz
22.99 USD
Radiance Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 1.7 oz Body Souffle 3.3 oz eau de Parfum .16 oz Mini for Women
Eau De Parfum 3.4oz
Eau De Parfum 3.3oz
41.00 USD
Britney Spears Radiance Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Britney Spears Radiance Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Radiance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Radiance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Radiance marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Radiance marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Britney Spears Midnight Fantasy Britney Spears Circus Fantasy Britney Spears Hidden Fantasy Britney Spears Believe Beyonce Heat Rush Lady Gaga Fame Rihanna Rebelle Oriflame Diamond Musk Givenchy Ange ou Demon Rihanna Reb'l Fleur Beyonce Midnight Heat Thierry Mugler Alien Madonna Truth or Dare Cacharel LouLou Chanel Chance Eau Tendre Avon Incandessence Britney Spears Cosmic Radiance Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Moschino Moschino Funny!