Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Maui Fantasy Britney Spears dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 6

tropikalny
kokosowy
Maui Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Maui Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Maui Fantasy marki Britney Spears to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Maui Fantasy został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są strelicja, marakuja i różowy grejpfrut; nutami serca są hibiskus, cyklamen, gardenia tahitańska i kwiat pomarańczy; nutami bazy są kokos, wanilia, piżmo, biała ambra i białe drzewa.

Strelicja Marakuja Różowy grejpfrut

Hibiskus Cyklamen Gardenia tahitańska Kwiat pomarańczy

Kokos Wanilia Piżmo Biała ambra Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maui Fantasy by Britney Spears.

Maui Fantasy Recenzje Perfum

MilaLaw
MilaLaw

Kupiłam w ciemno. Myślałam, że będzie totalaną porażką Ale się zdziwilam toaletówka okazała się dość trwałą i w miarę fajna propozycją na lato. Należy do zapachów słodko-owocowych. I raczej dla zwolenniczek w.w grupy zapachowej. Glow JLo pachnie bardzo, bardzo podobnie. Ciekawy i można go posiadać,tym bardziej że za 30 ml zapłaciłam 50 złotych.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Maui Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Maui Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maui Fantasy marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maui Fantasy marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Novae Plus Ballet Victoria`s Secret Dream Angels Wish Fragonard Cerisier en Fleurs Pacsun Kirra Yellow Corine de Farme Los Angeles Night Sarantis B.U. Rockmantic Lise Watier Neon Love Desirable Victoria`s Secret Sweet Temptation Lomani Best Lady Bebe Sheer Emanuel Ungaro Apparition Pink Lacoste Joy of Pink