Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Maui Fantasy Britney Spears dla kobiet

Maui Fantasy Britney Spears dla kobiet

tropikalny
kokosowy
Maui Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Maui Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Maui Fantasy marki Britney Spears to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Maui Fantasy został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są strelicja, marakuja i różowy grejpfrut; nutami serca są hibiskus, cyklamen, gardenia tahitańska i kwiat pomarańczy; nutami bazy są kokos, wanilia, piżmo, biała ambra i białe drzewa.

Strelicja Marakuja Różowy grejpfrut

Hibiskus Cyklamen Gardenia tahitańska Kwiat pomarańczy

Kokos Wanilia Piżmo Biała ambra Białe drzewa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maui Fantasy by Britney Spears.

Maui Fantasy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Maui Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Maui Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maui Fantasy marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maui Fantasy marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Alfred Sung Shi Vera Wang Flower Princess Christian Lacroix Eau Florale Bleue Estée Lauder Brasil Dream Fragonard Cerisier en Fleurs Giorgio Armani Armani Code Le Parfum L`Occitane en Provence Peach Blossom Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Couture Collection 2009 DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Victoria`s Secret Passionate Kisses Sugababes Touch