Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

In Control Curious Britney Spears dla kobiet

In Control Curious Britney Spears dla kobiet

In Control Curious Britney Spears dla kobiet Filmy In Control Curious Britney Spears dla kobiet Filmy
In Control Curious Britney Spears dla kobiet Zdjęcia In Control Curious Britney Spears dla kobiet Zdjęcia In Control Curious Britney Spears dla kobiet Zdjęcia In Control Curious Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

In Control Curious marki Britney Spears to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. In Control Curious został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Claude Dir. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są fasolka tonka, wanilia, orchidea i nuty słodkie; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Nuty owocowe

Fasolka tonka Wanilia Orchidea Nuty słodkie

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Control Curious by Britney Spears.

Dalal
Escada Collection

In Control Curious Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Czekam na dzień kiedy panna Spears wypuści na rynek zapach, który nie będzie gourmandowcem i nie będzie słodki.Chyba się nie doczekam. Póki co testuję jej kompozycje, bo lubię od czasu do czasu pachnieć jadalnie aczkolwiek nie toleruję przesady i nie chce, aby i mnie i otoczeniu robiło się niedobrze od nadmiaru słodyczy. In Control przede wszystkim nie jest w ogóle podobny do Botrytis i jeśli ktoś myśli, że kupi IC i będzie miał tańszy zamiennik to się myli. Zapachy nie są w ogóle podobne - sprawdzałam! Jednak generalnie In Control mi się podoba.Nie rzuca na kolana, nie jest moją miłością, ale przyjemnie mi się go nosi choć tylko od zimy do wiosny, gdy dni nie są jeszcze upalne. Na lato mi nie pasuje. To zapach słodki, ale nie jest tak ulepny i ogoniasty jak Fantasy. Nie bolą od niego zęby i nie ma się wrażenia, że zjadło się tonę cukru i zapiło to wszystko kolorową oranżadą. Tutaj czuć przede wszystkim wanilię i jakiś słodki deser, prawdopodobnie creme brulee, które wg producenta jest w składzie. To mi sie podoba, bo jest kremowo, karmelowo i pysznie, ale bez przekroczenia linii totalnego zamulenia. Niby nic niesamowitego, a nosi się fajnie. Zastanawiam się nad zakupem flakonu.

gugusia
gugusia

Bortrytis?? Nieee.... chyba, że tylko wąchając z flakonu. Na skórze nie wyczuwam tego pięknego miodu, który oferuje nam Bortrytis. Ale In Control są na prawdę przyjemne. Lekki karmel doprawiony dużą ilością różowego pieprzu. Na drugim miejscu wyczuwalne nuty owocowe. Totalne zaskoczenie wśród zapachów celebryckich! Nietuzinkowy. I na pewno nie mający nic wspólnego z klasycznym Curious - na szczęsćie.

Flakon - chyba najgorsza rzecz w tym zapachu ;)
Trwałość - ok. 3 godz.
Projekcja - bliskoskórna.

siberian
siberian

Owszem, początek bardzo podobny do Botrytis. Byłam w szoku, że tak dobre perfumy mogą być sygnowane nazwiskiem pani od krótkiej mini, różowych pomponów we włosach i ups, I did it again. Ale rozwinięcie jest już całkiem inne. Jest bardziej vintage'owo-słodkie (nie jest to słodycz pochodząca od miodu, suszonych owoców itp. jak w B.). Jest bardziej banalne. Co nie zmienia faktu, ze to perfumy warte uwagi. Naprawdę!

go_go_yubari
go_go_yubari

Jakim cudem w spisie nut nie ma miodu - tego nigdy nie zrozumiem. Jest to jeden z najpiękniejszych miodowych zapachów. Miodową słodyczą przypomina mi trochę Escada Collection (mniej) i Botrytis (bardziej). Curious in Control to jeden z powodów, dla których nie gardzę zapachami celebryckimi - fanką nie jestem, ale wierzę, że i w tej grupie można upolować interesujące perełki.

Gdyby ktoś dał mi do powąchania Curious in Control w ciemno, nigdy nie pomyślałabym sobie, że swoim nazwiskiem firmuje je ktoś o tak słabym guście/kiczowatym wizerunku jak Britney Spears.

Jak już wspomniałam głównie czuję miód, gęsty i bardoz słodki. Choć zapach zaliczyłabym do grupy gourmand, to kryje się w nim jakaś wykwintność. To jeden z moich ulubionych otulaczy na późną jesień, gdyż miód nie drapie mnie w gardło tak, jak to dzieje się przy wspomnianym Botrytisie. Zapach można dorwać już za kilkadziesiąt złotych w przeróżnych perfumeriach internetowych - jakość w stosunku do ceny - zaskakuje bardzo pozytywnie.

Ten flanker, oprócz nazwy i kształtu flakonu nie ma NIC wspólnego z klasycznym Curious.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears In Control Curious, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears In Control Curious, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Control Curious marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Control Curious marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Oriflame Love Potion Nina Ricci Ricci Ricci Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Amouage Amouage Lyric Woman Carolina Herrera 212 Sexy Montblanc Femme de Montblanc Avon Wink Britney Spears Fantasy Priscilla Presley Indian Summer Oriflame Amber Elixir Avon Far Away Yves Saint Laurent Manifesto John Galliano Parlez-Moi d’Amour Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense Mango Lady Rebel Avon Little Black Dress Avon Aromadisiac for Her Playboy Play It Spicy