Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Hidden Fantasy Britney Spears dla kobiet

Hidden Fantasy Britney Spears dla kobiet

Hidden Fantasy Britney Spears dla kobiet Filmy
Hidden Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Hidden Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Hidden Fantasy marki Britney Spears to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Hidden Fantasy został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są pomarańcza, tangeryna, werbena cytrynowa i neroli; nutami serca są goździk (przyprawa), nuty słodkie, lilia i jaśmin; nutami bazy są wanilia, nuty drzewne, drzewo sandałowe i ambra.

Pomarańcza Tangeryna Werbena cytrynowa Neroli

Goździk (przyprawa) Nuty słodkie Lilia Jaśmin

Wanilia Nuty drzewne Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hidden Fantasy by Britney Spears.

Pink Friday

Hidden Fantasy Recenzje Perfum

Zombianka
Zombianka

Na pewno znacie ten moment. Mnie najczęściej przytrafia się jesienią i wczesną zimą, kiedy nie chce się z domu wychodzić, doskwiera brak pewności siebie- bo przecież już jest końcówka roku, a tak mało dokonałam, tyle planów wzięło w łeb, i co mam teraz planować na następny rok, żeby wreszcie podołać i wyjść z twarzą. Z domu wyjść się nie chce już drugi tydzień, a czas ucieka. Wtedy najlepszą otuchą jest słodziaczek, może niezbyt rasowy czy wykwintny, ale podnoszący nos do góry. Takim optymizmem w butelce okazał się Hidden Fantasy, mój pierwszy frykas od Brit.

Miałam kiedyś uroczą galaretkę do kąpieli Original Source Chocolate & Orange- otwarcie to dokładnie ten zapach. Piękna, smakowita woń, czekoladowa słodycz ożywiona cytrusowym akcentem, delicje pomarańczowe. Nie bardzo kojarzy mi się z Bożym Narodzeniem, ale właśnie z tym relaksującym rytuałem kąpielowym, który przede wszystkim otula, pociesza i koi nerwy po całym dniu. W rozwinięciu dochodzi do głosu jakaś ,,tańsza" nuta, przypominająca mi któregoś z żeńskich Playboyów- jest dziwna, ale nie bardzo mi przeszkadza, bo jednego Playboya używałam na początku studiów i miał w sobie coś młodzieńczego, ożywczego. Głębiej zaczynają się pokłady spożywczej wanilii, dla której warto przebrnąć przez tę ,,drogerię"- miła, ciepła woń waniliowych ciasteczek, coś jak babka cytrynowa, ciasto maślane, a to wszystko świeże, rumiane i do schrupania. Mleczny sandałowiec, troszkę pyłku z lilii, kilka goździków, ambra. Tak po prostu.
Projekcja umiarkowana, trwałość średnia, 5-6 godzin max. Nie są to perfumy bardzo skomplikowane- ale nie mogę też powiedzieć, że zwyczajnie są i tyle, bo bym je skrzywdziła. Dają mi taką radosną, beztroską pewność siebie, trochę zadziorną i ujmującą lat pełnych różnych doświadczeń, a dodającą wdzięku. Choć jeszcze rok temu nie wyobrażałabym sobie wyjść ,,w czymś takim do ludzi", to teraz nie odbieram ich tak infantylnie. W Hidden czuję się jak na czerwonym dywanie, jak na wybiegu- wszystkie światła na mnie, teraz ja tu rządzę! Różowa Fantasy wciąż mnie zamula, ale jej rubinową siostrę (ten rozgrzewający kolor...) polubiłam. Hidden robi robotę.

paulinakarolina
paulinakarolina

zima, śnieg po kolana, dom na wsi z kominkiem, ciepły sweter i grzane wino. bardzo leniwy i przyjemny zapach.

Lara_Idalia
Lara_Idalia

Zapachy Britney Spears są dość charakterystyczne, moim zdaniem w więszości idealne dla nastolatek, chociaż nie można generalizować, bo na przykład Fantasy jest dobrym zapachem, pomimo słodkości jest uroczy, co natomiast nie odnosi się do czerwonej siostry- hidden fantasy. Zapach jest męczący, wyraźnie wyczuwalny goździk, przyprawiający o ból głowy, perfumy płaskie, przyduszające. Nie mogę przeskoczyć tej irytującej nuty, przez którą musiałam od razu zmyć zapach z nadgarstka. Na pewno dominującą nutą jest tangeryna i gożdzik. Jeśli chodzi o plusy to na pewno zapach jest trwały, wyczuwalny nie tylko w bliskim kontakcie oraz dość charakterystyczny, ''jedzeniowy''. Najlepiej przetestować przed zakupem bo można się rozczarować i niestety nie jest dość uniwersalny, dlatego na prezent też lepiej w ciemno nie kupować.

perfumeholic88
perfumeholic88

Mam słabość do zapachów panny Spears, choć za nią samą nie przepadam. Najbardziej lubię Believe i różowe Fantasy. Z kolei czerwone Hidden Fantasy jest według mnie trochę męcząco- słodkie, choć podoba mi się, ale nie wyobrażam sobie używać go wiosną czy latem, a tylko mroźną zimą. Na początku czuję pomarańczę i werbenę,ale szybko one znikają i pojawia się wszechogarniająca słodycz. Trochę mocniejsza, jakby bardziej ´´dusząca´´ niż w Fantasy. Moim zdaniem ten zapach jest trochę zbyt intensywny, ale ma swój urok. Jest w nim coś co kojarzy mi się z zimą, z ciepłym szalikiem. Do używania raz na jakiś czas, bo inaczej zwali z nóg użytkowniczkę i otoczenie.

EDIT. Po dłuższej przerwie przystąpiłam do kolejnych testów i ponosiłam zapach przez kilka dni i muszę zminić zdanie, bo zaczął mi się podobać na tyle, że napewno kupię flakonik. Ta słodycz już mnie tak nie męczy, jest nawet fajna taka pomarańczowa, ciepła, lekko cukierowa, ale nie taka mocna jak w różowej wersji. Na zimę jak znalazł!

mala9mi
mala9mi

Hidden Fantasy kupiłam na fali chwilowej euforii po zakupie zwykłego Fantasy. I chwilowym (a może dłuższym?) romansem ze wszelkimi słodyczami. Nachodzi mnie czasem tak tematycznie. A to zasłodzić się na amen albo "tylko cytrusowa świeżość" i tak dalej.

Fantasy uwielbiam, Midnight Fantasy raczej nie trawię więc ryzyk fizyk. Było 50% szans, że mi podejdzie. Obecnie testery HF chodzą w tak śmiesznych cenach +/- 29zł, że stwierdziłam "a raz się żyje". W sumie ciekawe czemu nagle taki taki tani boom na te testery. Czyżby mieli wycofywać?

No ale zapach...cóż. Nie jest jakoś tragicznie, nie jest tak denerwujący jak Midnight ale nie zachwyca jak Fantasy. Jest taki o...ujdzie w tłoku. Nie porywa i szczerze mówiąc spokojnie można sobie darować jego posiadanie.

Zaczyna się cytrusową eksplozją - pomarańcze, werbena. Czuć wyraźnie. Jest powiedziałabym aż rześko. Ale to trwa tylko chwilę, za moment zapach układa się na skórze i osładza. Wciąż pachnie nieco pomarańczowo ale to już nie jest świeża pomarańcza a raczej pomarańczowo - cytrynowe landrynki doprawione szczyptą wanilii, goździków i budyniowej słodyczy. Tak właśnie, zapach mimo, że inny, ma w sobie nutkę zwykłego Fantasy. Taką budyniową słodycz. Z czasem pomarańcze zanikają a zapach robi się coraz bardziej waniliowy.

Brak mu siły rażenia. Jest moc do około godziny po aplikacji potem robi się coraz słabszy i słabszy aż wreszcie znika po ok 3-4 godzinach.
Butelka ciut ładniejsza niż różowa "bomba" ale wciąż nie zachwyca. Tak jak i zapach.

monika690
monika690

Zaraz po aplikacji tego zapachu można dostać szoku, jest słodki, owocowy, drzewny, bardzo intensywny. Później ładnie się układa, nadal jest dość słodki, cytrusowy, prawdopodobnie ta cytrusowość jest przez werbernę i dość mocno drzewny, zaczynają do głosu dochodzić kwiaty. Według mnie zapach raczej na chłodniejszą porę roku, choć nie wykluczam użycia wiosną.
Edit: Zapach faktycznie przypomina Moon Flower! Teraz to odkryłam!

Magdusia8723
Magdusia8723

Te perfumy są mocne i bardzo ciepłe, a zarazem delikatne. Pachną słodko. Wyczuwam pomarańcze, ciastko Napoleonka, goździk, lilię i wanilię :) Idealny otulacz na zimę. Kojarzy mi się ze świętami i ze śniegiem za oknem. Zapach ma świąteczny nastrój, a butelka wygląda jak bąbka choinkowa :D

POLECAM! :)

newelka
newelka

Jak dla mnie zapach jest silny, ciężki, słodki, esencjonalny jak kolor butelki - ale odrobinę przytłumiony. Goździkowo-pomarańczowy głównie, "jedzeniowy". Kolor butelki i jej obłość budzi skojarzenia z wiśnią czy czereśnią - ale zapach nie ma z tymi woniami nic wspólnego.

Mimo to ewidentnie to zapach "gourmand", woń kojarzy mi się bardzo z Bożym Narodzeniem i całą tą świąteczną oprawą. :) Ja najbardziej czuję właśnie te świąteczne goździki wbite w skórkę pomarańczową, drzewne nuty podbite ambrą i wyłagodzone wanilią oraz słodycz żelków. Przez to to zapach widzę właśnie o takiej porze roku - w chłodne zimowe wieczory, świąteczny czas. Wydaje się być świetnym otulaczem, rozgrzewaczem i poprawiaczem nastroju.

To na pewno perfumy silne, czuć je na właścicielce i 1-2 psiki w ramach jednorazowej aplikacji zdecydowanie wystarczą. Tyle ze ich trwałość nie poraża - po jakichś 2-3 godzinach nie czuć ich już praktycznie w ogóle.

CircusFantasy1
CircusFantasy1

Kolejny "fantasy"
Powąchałem go gdy kupowałem Circus Fantasy :)
Nie jest duszący jest bardzo ciepły na zimę idealny do poprawienia humoru :)
Czuć bardzo pomarańczę i ambrę :)
Lecz nie można się perfumować intensywnie bo zapach zrobi się czymś odpychającym :/

Ogólnie "Hidden" zasługuje na 8/10 :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Hidden Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Hidden Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hidden Fantasy marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hidden Fantasy marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Britney Spears Midnight Fantasy Rihanna Rebelle Britney Spears Radiance Agent Provocateur L'Agent Jessica Simpson Fancy Nights Mariah Carey M Rihanna Reb'l Fleur Britney Spears Curious Britney Spears Britney Spears Circus Fantasy Lolita Lempicka Lolita Lempicka Britney Spears Believe Hermes Elixir des Merveilles Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer Jessica Simpson Fancy Cacharel LouLou Madonna Truth or Dare Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Miraculum Pani Walewska Noir Givenchy Amarige