Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fantasy The Nice Remix Britney Spears dla kobiet

Fantasy The Nice Remix Britney Spears dla kobiet

tropikalny
Fantasy The Nice Remix Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy The Nice Remix Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy The Nice Remix Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Fantasy The Nice Remix marki Britney Spears to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fantasy The Nice Remix został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kiwi, muffinka, jaśmin i piżmo.

Kiwi Muffinka Jaśmin Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasy The Nice Remix by Britney Spears.

Fantasy Stage Edition
Fantasy Anniversary Edition
Fantasy
I Love Me Night Fever

Fantasy The Nice Remix Recenzje Perfum

Katarzyna1804
Katarzyna1804

Niestety klasycznego Fantasy nie znam, ale testowałam Naughty i Nice mi o wiele bardziej przypadł do gustu. Na sobie czuję przede wszystkim piżmo, mocno słodkie, ale jednak ostrawe piżmo. Z początku czuję kiwi, za nim jest muffinka z jaśminem, mocnym tłem jest piżmo, potem najbardziej czuję piżmo z kiwi, reszta jest słodkim tłem. Na końcu czuję słodkie, (trochę cierpkie?- kiwi) piżmo Tak mi się podobają, że mogłabym je czuć codziennie szkoda, że moja głowa już tak nie uważa. W cięższe, siedzące dni potrafi przydusić. Czasem czuję w nich coś nie fajnie chemicznego. Nie wiem o co chodzi z projekcją, bo kiedy rano psikam się w pokoju, to wieczorem jeszcze je czuję, a na sobie czuję je tylko jeśli zawieje, albo jakoś się obrócę. Dziwne, bo wydaje mi się, że są ogoniaste. Opinie na ten temat osób z otoczenia też są różne. Przypuszczam, że po jakimś czasie osobiście przestaje je czuć, a mają sporą moc.

No dobra, wczoraj byłam na koncercie, przed wyjściem psiknęłam się z 6 razy. Oczywiście czułam je od czasu do czasu, za to kiedy wstałam dziś około 14, to czułam je będąc w łóżku, a ciuchy leżały w odległości metra, dwóch. Drzwi miałam otwarte, więc była cyrkulacja powietrza. Ogólnie na ciuchach są dobrze wyczuwalne przez około 24 h.

Na szaliku czułam je przez cały tydzień

Czyli projekcja słaba, trwałość dobra.

Roxi88
Roxi88

zgadzam się z poprzedniczką - Fantasy Nice Remix to takie popłuczynki klasycznego Fantasy. Aczkolwiek są wyczuwalne przez otoczenie i komplementowane, ale wymagają częstej ponownej aplikacji. Przy pierwszym użyciu czułam cudowny jaśmin, niestety przy kolejnych aplikacjach zapach wydał mi się bardzo synteteyczny. Swoje 50 ml zużyłam bardzo szybko (z konieczności ciągłego dopsikawania) i nie planuję ponownego zakupu. Wolę zwykłe Fantasy.

sugarfairy
sugarfairy

Nie ma jeszcze żadnej recenzji, a że miałam okazję testować, napisze kilka słów.
Jakiś rok temu chciałam kupić w ciemno któryś z remixów Fantasy i zdecydowałam się na Naughty, w sumie dlatego, że w nutach miał białą czekoladą. I to była bardzo dobra decyzja.
W Nice czuję ciasteczko, ciasteczko i...ciasteczko. Słodkie, waniliowe. Może jeszcze odrobinkę piżma.
Może i całkiem przyjemnie, jeśli ktoś, tak jak ja, lubi takie klimaty, ale jednak nudno, bo w tym zapachu raczej nic się nie zmienia. Byłam nastawiona na bardziej owocowe otwarcie i słodką, babeczkowo-piżmową końcówkę. Kiwi nie poczułam tu w ogóle.
Trwałość ok 6 h, ale projekcja mizerna, chociaż może to kwestia mojej skóry, bo na angielskiej fragrantice ma sporo głosów za dobrą, a nawet bardzo dobrą projekcją.
Moim zdaniem z dwójki remixów zdecydowanie bardziej udany jest Naughty. Przynajmniej czymś się wyróżnia i jednak jest dużo bardziej wyczuwalny. Nice to jak dla mnie mniej słodka i mocno rozwodniona wersja oryginału. Szkoda, bo po nutach oczekiwałam przyjemnego, lekkiego słodziaka. No, lekki i słodki jest, ale jednak wolałabym czuć go bez przytykania nosa do skóry. :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Fantasy The Nice Remix, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Fantasy The Nice Remix, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasy The Nice Remix marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasy The Nice Remix marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Katy Perry Killer Queen Oh So Sheer Britney Spears Fantasy Beyonce Heat Rush Rihanna Rebelle Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent  2014 Yves Saint Laurent Manifesto l'Elixir Rihanna Rogue Love Britney Spears Rocker Femme Fantasy Tous Touch Lancome La Nuit Tresor Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Yves Saint Laurent Parisienne Kimberly Wyatt Kaydance Shakira Wild Elixir Chupa Chups I Love Me Night Fever Toni Gard Toni Gard Alain Delon Lyra 3 Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Jennifer Lopez Live Platinum Taylor Swift Taylor by Taylor Swift Made of Starlight