Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fantasy Stage Edition Britney Spears dla kobiet

Fantasy Stage Edition Britney Spears dla kobiet

Mam: 8 Chcę: 3

tropikalny
Fantasy Stage Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Stage Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Fantasy Stage Edition marki Britney Spears to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fantasy Stage Edition został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kiwi, liczi i pigwa; nutami serca są jaśmin, biała czekolada, muffinka i orchidea; nutami bazy są piżmo, korzeń irysa i nuty drzewne.

Kiwi Liczi Pigwa

Jaśmin Biała czekolada Muffinka Orchidea

Piżmo Korzeń irysa Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasy Stage Edition by Britney Spears.

Fantasy Anniversary Edition
Fantasy The Nice Remix
Pink Sugar

Fantasy Stage Edition Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Niuchałam, niuchałam i wyniuchałam. Toż to brat bliźniak Pink Sugar! Tylko nie czuję w nim lukrecji. No i moim zdaniem ma ładniejszy finał niż Pink Sugar.
Kiedyś testowałam zwykłe, różowe Fantasy i nawet mi się podobało. Ten zapach ma wszystkie nuty takie same,ale jakby różni się trochę od swojego pierwowzoru...chyba intensywnością niektórych składników. Mnóstwo białej czekolady, liczi i kiwi.
Urocze, słodkie, gourmandowe na amen i dość trwałe (chociaż bez szału).

MilaLaw
MilaLaw

Jest to stara wersja Fantasy w różowym flakoniku. Tutaj mamy zmianę tylko i wyłącznie buteleczki.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Fantasy Stage Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Fantasy Stage Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasy Stage Edition marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasy Stage Edition marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Believe Britney Spears Midnight Fantasy Avon Premiere Luxe Giorgio Armani Acqua di Gio Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Christina Aguilera X Pose Desire Avon Tresselle Silver Givenchy Ange ou Demon Le Secret Edition Croisiere Sarantis C-Thru Black Diamond Rihanna Rogue Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Juicy Couture Viva la Juicy Calvin Klein CK IN2U for Her Givenchy Ange ou Demon Le Parfum & Accord Illicite Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Britney Spears Curious Britney Spears Jean Paul Gaultier Ma Dame Rihanna Nude Dolce&Gabbana D&G Light Blue Hugo Boss Femme