Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fantasy Stage Edition Britney Spears dla kobiet

Fantasy Stage Edition Britney Spears dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

tropikalny
Fantasy Stage Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Stage Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Fantasy Stage Edition marki Britney Spears to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fantasy Stage Edition został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są kiwi, liczi i pigwa; nutami serca są jaśmin, biała czekolada, muffinka i orchidea; nutami bazy są piżmo, korzeń irysa i nuty drzewne.

Kiwi Liczi Pigwa

Jaśmin Biała czekolada Muffinka Orchidea

Piżmo Korzeń irysa Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasy Stage Edition by Britney Spears.

Fantasy The Nice Remix
Fantasy Anniversary Edition

Fantasy Stage Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Fantasy Stage Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Fantasy Stage Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasy Stage Edition marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasy Stage Edition marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Pilar & Lucy To Twirl All Girly Miller Harris Coeur d`Ete Koto Parfums Hello Kitty Stephanie de Saint-Aignan Amande Honorable L`Occitane en Provence Rose Confite Maitre Parfumeur et Gantier Vocalise Laurence Dumont Vanille Monoi InStyle Sex In The City Romantic Wish Bath and Body Works Forever Sunshine Gres Caline Sweet Appeal