Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet

Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet

tropikalny
Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Fantasy Anniversary Edition marki Britney Spears to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Fantasy Anniversary Edition został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Krivda. Nutami głowy są kiwi, pigwa i liczi; nutami serca są orchidea, biała czekolada, jaśmin i muffinka; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i irys.

Kiwi Pigwa Liczi

Orchidea Biała czekolada Jaśmin Muffinka

Nuty drzewne Piżmo Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasy Anniversary Edition by Britney Spears.

Fantasy
Fantasy The Nice Remix
Fantasy Stage Edition

Fantasy Anniversary Edition Recenzje Perfum

Fantasy Anniversary Edition by Britney Spears 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Fantasy Anniversary Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Fantasy Anniversary Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasy Anniversary Edition marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasy Anniversary Edition marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy The Body Shop Chymara Pilar & Lucy To Twirl All Girly Abercrombie & Fitch Wakely Lili Bermuda South Water Nicolai Parfumeur Createur Juste un rêve O Boticario Glamour Secrets Black Pamela Anderson Malibu Day Naomi Campbell Naomi Faberlic Chateaux de la Loire Tauer Perfumes 10 Une Rose Vermeille Swiss Arabian Abeer al Majlis