Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet

Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet

tropikalny
Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Anniversary Edition Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Fantasy Anniversary Edition marki Britney Spears to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Fantasy Anniversary Edition został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Krivda. Nutami głowy są kiwi, pigwa i liczi; nutami serca są orchidea, biała czekolada, jaśmin i muffinka; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo i irys.

Kiwi Pigwa Liczi

Orchidea Biała czekolada Jaśmin Muffinka

Nuty drzewne Piżmo Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasy Anniversary Edition by Britney Spears.

Fantasy
Fantasy The Nice Remix
Fantasy Stage Edition

Fantasy Anniversary Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Fantasy Anniversary Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Fantasy Anniversary Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasy Anniversary Edition marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasy Anniversary Edition marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Lovely Cream Juicy Couture Viva la Juicy Escada Desire Me Creed Ambre Cannelle Costamor Dulcess Stacked Style Dolce Dew Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Etienne Aigner Clear Day Michel Germain Sexual Blush Michel Germain Tattoo Kate Moss Vintage Muse Molinard 1849 Collection Iles D'Or