Marki » B » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fantasy Britney Spears dla kobiet

Mam: 53 Miałem: 53 Chcę: 26 Ukochany zapach: 1

tropikalny
Fantasy Britney Spears dla kobiet Filmy
Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia Fantasy Britney Spears dla kobiet Zdjęcia

Fantasy marki Britney Spears to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Fantasy został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest James Krivda. Nutami głowy są kiwi, czerwone liczi i pigwa; nutami serca są biała czekolada, jaśmin, orchidea i muffinka; nutami bazy są piżmo, korzeń irysa i nuty drzewne.

Kiwi Czerwone liczi Pigwa

Biała czekolada Jaśmin Orchidea Muffinka

Piżmo Korzeń irysa Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fantasy by Britney Spears.

Pink Sugar Sensual
Fantasy Anniversary Edition
Fantasy The Naughty Remix
Fantasy The Nice Remix
5th Avenue Nights

Fantasy Recenzje Perfum

cirilla
cirilla

Opakowanie i design tych perfum bardzo pasuje do "starej wersji" Britney z dobrych lat, gdy nuciła "Baby one more time". Różowa kulka z dżetami, wzorowana na innych buteleczkach. Nie jest zła. Nawet fajnie wygląda.

Mimo, że ten zapach już jakiś czas "nie jest modny", to ja na modę nie zwracam uwagi i kupiłam go. Jednak najpierw bardzo długi czas nigdzie nie mogłam go dorwać.
Pamiętam, że był w jakimś Rossmannie, a mi dawniej odbiło na punkcie fioletowej kulki. Psiknęłam, wyszłam stamtąd, a że była zima... mhm... co tu tak ładnie pachnie? Coś jak biszkopt z owocami, jakiś miks z białą czekoladą?

Jednak na jakiś czas o nim zapomniałam.

Ale tak szukałam i szukałam... I to, że lubię słodziaki - przeważyło, by go mieć. Po paru chwilach czuć nic innego - jak po prostu babeczkę. Słodką muffinkę z białą czekoladą, udekorowaną kiwi. Brzmi pysznie? :)

Bo mimo iż zapach jest słodki, to jednak trochę kwaśno- cierpki? Na bank jest tu nuta kiwi, jaśmin też majaczy, słodka pudrowa orchidea ♥, irys i piżmo. Na mnie nie czuję liczi, ani pigwy (szkoda).

Czy na lato będzie dobry? Hmm... sądzę, że trochę za słodki, przez co może boleć nas głowa. Dobry na poprawę humoru! Cieszę się, że go mam, bo różni się od Midnight, który jest mocno wiśniowy. Polecam szczególnie młodym, radosnym dziewczynom.

Aha! Czy trwały? Bardzo. Ubrania pachną kilka dni.

ciapciarapciapek
ciapciarapciapek

Chyba najlepsze "psikadło" wśród muzycznych wytworów.
Tylko osoba lubiąca się krztusić od słodkości i ciężkości je pokocha (czyt.ja).Uwielbiam je,z wzajemnością.Zostają ze mną długo i przypominają o sobie przy każdym ruchu.

Osoby na diecie-strzeżcie się Fantazji! :P

Roxi88
Roxi88

Bardzo lubię ten zapach. Wyraźnie wyczuwam w nim kiwi, liczi i białą czekoladę. Jest to słodycz przełamana kwaskowatością tych owoców i to połączenie jest genialne. Te perfumy na tle innych wyróżnia także wielogodzinna trwałość i ogromna projekcja - pomimo tego, że mam innych faworytów wśród perfum to za te otrzymałam najwięcej komplementów.

Agnieszka1974
Agnieszka1974

No muszę powiedzieć, że ten zapach mnie powalił słodyczą taką fajną i dziecięcą, nie wiem co czuje ale chyba malinową gumę mambę, troszkę są infantylne, ale na poprawienie humoru to niesamowita dawka słodyczy. A jakie są trwałe!!!!! czuć je cały dzień. Jak przechodziłam klatką schodową o 7.00, a mąż schodził po kilku godzinach za mną, to mówił, że je czuł. Jak koleżanka weszła do mojego pokoju, to powiedziała,że czuć kisiel owocowy. Także dla fanek słodyczy w nadchodzącą jesienną szarugę i cofnięcie się troszkę w słodkie czasy dzieciństwa - serdecznie polecam.

gugusia
gugusia

Doskonały, niebanalny słodziak, w którym główną rolę odgrywa biała czekolada z kiwi i liczi. Intensywny, mocny i z ogonem. Doskonała kompozycja spod celebryckiej ręki.Pamiętam jak go pierwszy raz poczułam na mojej koleżance - ojj jak się uśmiałam, gdy powiedziałam i że to perfumy B. Spears. Ale tak długo siedziały miw głowie, że musiałam nabyć swój własny flakon i.... pachnę nimi do dziś.
Polecam fankom jadalnych zapachów.

violka123
violka123

Uwielbiam słodkości, perfumy są śliczne. Ogólnie wiele zapachów Britney Spears mi pasuje. Ten jest bardzo słodki, wyczuwam białą czekoladę.

anwa
anwa

Dostałam je w prezencie od mamy, sama bym nie kupiła, bo Britney jest obciachowa, ale butelkę 50 ml szybko zużyłam, bo perfumy okazały się zaskakująco ładne. Kiczowata buteleczka oraz jej zawartość jest dobra jakościowo i trwała. Grały z moim ph skóry i wiele osób, nawet nieznajomych pytało mnie co to za zapach, a ja wtedy ze wstydem przyznawałam się, że to Britney - co za obciach;)

amanda
amanda

Biała czekolada,liczi,muffinki,kiwi.
To już z góry wiadomo,że będzie mega słodko.
Ale przyznam,że oczekiwałam jeszcze większej,nieznośnej słodyczy a jest całkiem,całkiem.
Najbardziej podoba mi się czekolada,taka miękka,słodka, kremowa rozpływająca się powoli w ustach.
I zapach właśnie taki jest.

chjena
chjena

Jakoś w lutym namiętnie zaczęłam czytać recenzje perfum i wąchać, wąchać, wąchać... Po przeczytaniu wpisów na forach wiedziałam, że Fantasy muszę zdobyć. Niestety, ciężko namierzyć je stacjonarnie, więc najpierw wpadła mi do koszyka próbka. Powąchałam i wiedziałam, chcę go mieć, i niezależnie od tego, że będzie to zapach noszony wyłącznie na niezobowiązujące imprezy z przyjaciółmi (innego zastosowania do tej pory nie znalazłam ), to zdecydowałam się na cały flakon. Niestety aż 100 ml, tester o tej pojemności był kilka złotych tańszy niż 30 ml, stąd wybór wydawał się oczywisty...

W Fantasy czuć wyraźnie kremową białą czekoladę i muffinki, które niestety trochę przykrywają owoce kiwi i liczi. To bardzo gruba warstwa słodyczy zabijająca soczystość, dla mnie bardzo pożądaną w tego typu zapachach. Słodki do bólu, ale na szczęście nie zamulający w tej słodyczy, cały czas pozostaje w tej samej fazie.

Z czasem zaczęłam wyczuwać też jakiś synetyczny aromat, jakby gum-kulek z lat 90 albo tych w opakowaniu z kaczorem Donaldem... Zdecydowanie podbija to cukierkowy charakter perfum, ale sama nie mogę zdecydować czy mi się to podoba, czy nie.

Fantasy lubię mieć, by powąchać korek, prysnąć się po domu czy użyć na wspomnianą już domówkę (które, niestety, zdarzają się dosyć rzadko, więc ta setka prędzej wykończy mnie niż ja ją). Troszkę zazdroszczę tym, którzy z Fantasy potrafią zrobić swój signature scent i o których mówi się, że, cytując jedną z wizażowych recenzji, "pachną jak ciasteczko"... Ja nie umiem zaprzyjaźnić się z Britney na co dzień.

Jeśli komuś się jednak ta sztuka uda, panna Spears odwdzięczy się hojnie - zapach jest tani, a trwały niczym z wysokich półek (8-10 h spokojnie!), projekcję też ma godną podziwu.

Flakon niestety kiczowaty (wściekle różowa dyskotekowa kula z zielonymi diamencikami), ale po gwieździe sygnującej swoim nazwiskiem nie spodziewałam się specjalnie niczego innego.

Papillon
Papillon

Fantasy jest z gatunku tych ekstremalnie słodkich i mi samej czasami haratał nos. Jeśli nie lubicie słodziaków, nawet nie próbujcie.

Owoce z nuty głowy, można wyczuć (jeśli się bardzo chce) zaraz po rozpyleniu zapachu, ale co przede wszystkim rzuca się w nozdrza i ryje drogę do samego centrum kory mózgowej, to cukier. Były chwile gdy sama miałam serdecznie dość tego zapachu. Męczył mnie i bałam się, że zmęczy także moje otoczenie. Jednak wystarczyła chwila przerwy i chętnie do niego wracałam.

Mimo, że jest bardzo cukrowy i blisko mu do Pink Sugar Aquoliny, to słodycz Fantasy jest mniej gryząca, bardziej "budyniowa" (może za sprawą białej czekolady). Fantasy bardzo ładnie wycisza się na skórze, nie robi się wypłukany, ale przyjemnie pobrzmiewa w delikatnej ciasteczkowej wersji.

Trwałość i projekcja jest niesamowita, czuć przez cały dzień, aż do kąpieli, gdzie zapach odżywa po raz ostatni przy kontakcie z wodą. Włosy popsikane Fantasy dawały o sobie znać jeszcze długo po aplikacji.

Zużyłam jedną buteleczkę i mogę go śmiało polecić wielbicielkom słodkości. Sama raczej nie kupię ponownie, bo obecnie mój nos lubi inne zapachy.

mala9mi
mala9mi

Bo ja czasami lubię sobie pachnieć nawet jak cała podrzędna cukiernia a nie tylko jej pracownik ;)

Jaki koń jest, każdy widzi. Trudno się spodziewać po takiej gwieździe i takim flakonie zapachu wyrafinowanego, trudnego czy niszowego. Dostajemy, to co widzimy. I ja nie twierdzę, że to źle, wcale nie. Fantasy taki jest słodki, ulepny, cukrowy i się tego nie wstydzi. Żadne tam "ohoho chcę być taki trudny i niedostępny ale jednocześnie trochę się boję bo mam się dobrze sprzedać i wszyscy mają mnie lubić".

Fantasy pachnie jak połączenie zapachu białej czekolady, waty cukrowej, karmelków owocowych i chińskich gumek myszek. Jest radosny, nieskomplikowany i świetnie poprawia humor. Idealny na smętne jesienno - zimowe dni bo nastraja pozytywnie ale równie dobrze pasuje na wiosnę czy lato bo ma w sobie jakąś nieskrępowaną radość ciepłego, słonecznego dnia.
Wiek nosiciela nie ma znaczenia. Nastolatkowy, trochę mniej nastolatkowy a nawet dla starych bab jak ja ;) No do biura czy na oficjalną okazję bym go nie użyła ale od tego są inne zapachy. Na urlopie, do trampek - jak najbardziej.

Wielbicielkom Pink Sugar - polecam gorąco.

Trwałość - całodzienna, projekcja - pokaźna. Flakon - kooooszmarny oczywiście.

alienz
alienz

To taki zapach dla ksieżniczki, ale w pozytywny sposób - straszliwie słodki, z początku owocowy, potem bardziej czekoladowy, nieco jak wata cukrowa, przepyszny, bardzo trwały, ale zarazem jest w nim cos zawadiackiego, świeżego i seksownego, z pazurem. Arcydziełem nie jest, ale jest charakterystyczny, nieco kiczowaty i ma wieeeelki ogon.

Magdusia8723
Magdusia8723

Wydawało mi się, że będą słodko mdlące i duszne, ale... w Rossmanie postanowiłam przetestować i te perfumy przeszły test na 6! Są słodkie, ale nie mdlące, duszne, ani mnie po nich głowa nie boli. Lekkie, zabawne, słodziutkie perfumki. Gdy je czuje to mi się nastrój poprawia. Takie radosne. Strasznie długotrwałe i dość mocne. Psikłam się 2 tygodnie temu w rękę i w szyję i miałam na sobie kurtkę. Potem pojechałam na basen i... po wyjściu z basenu moja szyja i ręka dalej mocno pachniała, a kurtka pachnie do dziś ten zapach mocno czuć, ale nie za mocno, nie jest tak bardzo narzucający. To najpiękniejszy zapach na świecie jaki wąchałam! Rajski i przyjemny, anielski! Nie odpuszczę go sobie, bo po prostu grzech go nie kupić!

Madzia2109
Madzia2109

Coś niesamowitego. Piękny flakonik wypełniony zapachem ciepłego lata, letnich wieczorów nad jeziorem i upalnego dnia w wesołym miasteczku. Słodki, lecz w ogóle nie mdlący, wyjątkowy zapach dla wszystkich-bez względu na wiek. Wachałam się z zakupem, nie wiedziałam, czy coś tak "różowego" będzie odpowiednie dla mnie, ale nie zawiodłam się. Zapach jest godny polecenia.

Klaudia_m_z
Klaudia_m_z

Zapach niezwykle slodki, wyczuwalne nuty owocowe, dosc trwaly.
Swoja slodkoscia zyskuje zwolenniczki ale takze odpycha gdyz dla niektorych moze wydawac sie zbyt mdly, a nawet ciezki.
Zapach nie tylko dla mlodych dziewczyn... godny polecenia zwariowanym, energicznym kobietom. Najlepiej przed zakupem wyprobowac na sobie i jesli przypadnie do gustu to wrocic po niego :)

CircusFantasy1
CircusFantasy1

Jaki fajny słodziak : )
Zapach idealny na porę wiosenno-letnią : )
Czuć w nim dużo białej czekolady i kiwi niektórym osobą może się on nie podobać bo po przesadzeniu w aplikacji jest on ciężki i mdły więc 1-2 psiknięcia wystarczą : )
Jak się ma zły humor wystarczy po niego sięgnąć : )

Flakon taki dziewczęcy i fajny : )

Więc zapach dostaje +8/10

A flakon 8/10

Mad-Lainey
Mad-Lainey

To z cala pewnoscia jeden z lepszych 'jadalnych' zapachow. Kiwi, sliwka, wanilia, biala czekolada - cudne polaczenie ktore nie powoduje bolu zebow przy jakiejkolwiek aplikacji. Zapach rozwija sie cudnie, nie jest to typowy slodziak i wedlug mnie, nadaje sie dla pan w kazdym wieku.
Plynnie przechodzi z nut owocowych w truflowe z nuta orchidei i zmienia sie kilkakrotnie w ciagu dnia.
Bosko nosi sie w zimowe dni i wieczory, wspaniale osladza ten czas oczekiwania na wiosne!!!
Trwalosc i moc swietna - dlugo wahalam sie by go sporbowac, bo nie cierpie zapachow celebrytow.
Buteleczka mnie nie zachwyca, ale zawartosc powalila mnie na kolana jakoscia i trwaloscia.
Polecam wielbicielkom waniliowych zapachow!!!

perfumeholic88
perfumeholic88

Zapach slodki, ja wyczuwam w nim przede wszystkim duzo bialej czekolady i liczi, pod koniec dolacza do tego korzen irysa. Zapach jest dosyc mocny i nie sposob go przeoczyc, nie jest to (przynajmniej dla mnie) cukierkowy ulep, od ktorego az mdli. Podoba mi sie choc jestem powsciagliwa w ocenie zapachow sygnowanych przez gwiazdy, jednak zapachy panny Spears mi sie podobaja, bo nie traca tandeta i nie sa to owocowo-nijakie kompoty jak wiekszosc podobnych zapachow celebrytow. Fantasy polecam dziewczyna mlodym, usmiechnietym, lubiacym slodkosci i dobra zabawe. Na mnie jest trwaly, czuje go do wieczora.

Zakupowe okazje

17.09 USD
Fantasy Midnight Perfume by Britney Spears, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
Fantasy Midnight Perfume by Britney Spears, 1 oz Eau De Parfum Spray for Women
17.58 USD
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum tester for women 3.4 oz
18.99 USD
Fantasy The Naughty Remix by Britney Spears, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
19.95 USD
Fantasy Perfume by Britney Spears, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Anniversary Edition Packaging Tester for Women
19.95 USD
21.09 USD
Britney Spears Fantasy Midnight Eau De Parfum for women 1.7 oz
Britney Spears Fantasy Midnight Eau De Parfum for women 1.7 oz
21.95 USD
Fantasy Midnight Perfume by Britney Spears, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Eau De Toilette 3.4oz
22.88 USD
Britney Spears Fantasy Island Eau De Toilette for women 3.4 oz
Britney Spears Fantasy Island Eau De Toilette for women 3.4 oz
23.00 USD
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
23.95 USD
Fantasy Intimate Perfume by Britney Spears, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
24.29 USD
Fantasy Midnight Perfume by Britney Spears, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
24.29 USD
Fantasy Perfume by Britney Spears, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
Fantasy Perfume by Britney Spears, 1.7 oz Eau De Parfum Spray for Women
24.69 USD
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum for women 1.7 oz
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum for women 1.7 oz
24.99 USD
Fantasy Midnight by Britney Spears, 3.3 oz Eau De Parfum Spray for women.
Fantasy Midnight by Britney Spears, 3.3 oz Eau De Parfum Spray for women.
25.19 USD
Fantasy Perfume by Britney Spears, 3.3 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Fantasy Perfume by Britney Spears, 3.3 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
25.95 USD
Fantasy Perfume by Britney Spears, 3.4 oz Eau De Parfum Spray Anniversary Edition Packaging for Women
25.95 USD
Fantasy by Britney Spears, 3.3 oz Eau De Parfum Spray for Women
Fantasy Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Fantasy Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
26.99 USD
Fantasy Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 3.3 oz Tester for Women
27.12 USD
Britney Spears Fantasy Midnight Eau De Parfum for women 3.4 oz
Britney Spears Fantasy Midnight Eau De Parfum for women 3.4 oz
27.56 USD
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum for women 3.4 oz
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum for women 3.4 oz
27.89 USD
Fantasy Midnight Perfume by Britney Spears, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
27.99 USD
Fantasy Perfume by Britney Spears, 1.7 oz Eau De Parfum Spray Stage Edition Packaging for Women
Gift Set 1oz
28.75 USD
Fantasy Gift Set by Britney Spears Gift Set for Women Includes 1 oz Eau De Parfum Spray 1.7 oz Body Lotion 1.7 oz Shower Gel
28.75 USD
Fantasy Perfume by Britney Spears, 3.3 oz Eau De Parfum Spray Intimate Edition for Women
28.99 USD
Fantasy Twist Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
28.99 USD
Fantasy Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 3.3 oz Intimate Edition Tester for Women
29.69 USD
Fantasy Perfume by Britney Spears, 3.3 oz Eau De Parfum Spray for Women
Fantasy Perfume by Britney Spears, 3.3 oz Eau De Parfum Spray for Women
30.99 USD
Fantasy Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 3.3 oz 10Th Anniversary Edition Packaging for Women
32.00 USD
Britney Spears Circus Fantasy Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Britney Spears Circus Fantasy Eau De Parfum Spray 30ml 1oz
Fantasy Twist by Britney Spears, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Fantasy Twist by Britney Spears, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Fantasy Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 3.3 oz for Women
Fantasy Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 3.3 oz for Women
32.99 USD
Fantasy Twist Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
34.50 USD
Britney Spears Circus Fantasy Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Britney Spears Circus Fantasy Eau De Parfum Spray 100ml 3.3oz
Gift Set 3.3oz
36.75 USD
Fantasy Gift Set by Britney Spears Gift Set for Women Includes 3.3 oz Eau De Parfum Spray 3.3 oz Body Souffle 3.3 oz Shower Gel
37.00 USD
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz
37.99 USD
Fantasy Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 3.3 oz Intimate Edition for Women
39.99 USD
Fantasy Britney Spears by Britney Spears Eau de Parfum Spray 3.3 oz Body Souffle 3.3 oz Shower Gel 3.3 oz for Women
48.50 USD
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Britney Spears Fantasy Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Britney Spears Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Britney Spears Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fantasy marki Britney Spears. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fantasy marki Britney Spears reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Midnight Fantasy Rihanna Reb'l Fleur Jessica Simpson Fancy Giorgio Armani Armani Code for Women Rihanna Rebelle Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Yves Rocher Noix de Coco de Malaisie Lady Gaga Fame Escada Escada Magnetism Versace Crystal Noir Christian Dior Dior Addict Cacharel Amor Amor Britney Spears Believe Thierry Mugler Alien Viktor&Rolf Flowerbomb Puma Flowing Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Yves Rocher Vanille Noire Moschino Moschino Funny! Britney Spears Hidden Fantasy