Marki » B » drzewno - przyprawowe « Grupy

Brioni Extrait Brioni dla mężczyzn

Brioni Extrait Brioni dla mężczyzn

Brioni Extrait Brioni dla mężczyzn Zdjęcia Brioni Extrait Brioni dla mężczyzn Zdjęcia

Brioni Extrait marki Brioni to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Brioni Extrait został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są fiołek, lawenda, gałka muszkatołowa i sycylijska cytryna; nutami serca są cedr, szafran, magnolia i koniak; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, agar (oud), kadzidło i drzewo kaszmirowe.

Fiołek Lawenda Gałka muszkatołowa Sycylijska cytryna

Cedr Szafran Magnolia Koniak

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Agar (oud) Kadzidło Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brioni Extrait by Brioni.

Brioni Extrait Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brioni Brioni Extrait, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brioni Brioni Extrait, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brioni Extrait marki Brioni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brioni Extrait marki Brioni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Mania Esprit Esprit Horizon Women Jacomo Paradox Green for Men Kenzo Tokyo by Kenzo Faconnable Faconnable Stripe Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds He Limited Edition Indult Reve En Cuir Lancetti Suspense Chantecaille Vetyver Smell Bent One Nejma Nejma 1 Antonio Miro Siesta