Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Brioni Eau de Toilette Brioni dla mężczyzn

Brioni Eau de Toilette Brioni dla mężczyzn

agarowy

Brioni Eau de Toilette marki Brioni to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Brioni Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Raymond Matts. Nutę głowy stanowi sycylijska cytryna; nutami serca są magnolia, fiołek i irys; nutami bazy są agar (oud), szafran, labdanum i czarna lukrecja.

Sycylijska cytryna

Magnolia Fiołek Irys

Agar (oud) Szafran Labdanum Czarna lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brioni Eau de Toilette by Brioni.

Brioni Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brioni Brioni Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brioni Brioni Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brioni Eau de Toilette marki Brioni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brioni Eau de Toilette marki Brioni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
The Body Shop Kistna s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Frapin L`Humaniste O Boticario Styletto Yachtsman Zanzibar Demeter Fragrance Black Pepper Miller et Bertaux A Quiet Morning Coty Stetson All American Demeter Fragrance Gingerale Ana Salazar Silencio Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights Intelligent Nutrients Attune