Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Brioni Brioni dla mężczyzn

Brioni Brioni dla mężczyzn

ziołowy

Brioni marki Brioni to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Brioni został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są lawenda, wetyweria, paczula, galbanum, gałka muszkatołowa i werbena cytrynowa; nutami bazy są mech dębowy i fasolka tonka.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Lawenda Wetyweria Paczula Galbanum Gałka muszkatołowa Werbena cytrynowa

Mech dębowy Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brioni by Brioni.

Brioni Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brioni Brioni, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brioni Brioni, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brioni marki Brioni. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brioni marki Brioni reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity For Men Tommy Hilfiger Freedom for Him Alfred Sung Paradise Homme Maurer & Wirtz Tabac Odori Spigo Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men Jaguar Jaguar Lili Bermuda 32 North Eclectic Collections Carte Blanche Kenzo Time for Peace Jaclyn Smith California for Men Houbigant Fougere Royale (2010)