Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

My Breil Breil Milano dla kobiet

My Breil Breil Milano dla kobiet

My Breil Breil Milano dla kobiet Zdjęcia

My Breil marki Breil Milano to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. My Breil został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest IFF. Nutami głowy są pomarańcza, bergamotka i mandarynka; nutami serca są róża, frezja i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są paczula i wanilia.

Pomarańcza Bergamotka Mandarynka

Róża Frezja Liść czarnej porzeczki

Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Breil by Breil Milano.

My Breil Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Breil Milano My Breil, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Breil Milano My Breil, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Breil marki Breil Milano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Breil marki Breil Milano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Love at First Glow Christian Dior Dune Sun Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Morgan Love de Toi Banana Republic Jade Les Parfums de Rosine Roseberry Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Oilily Blue Sparkle Jessica McClintock Silk Ribbons Perfumer`s Workshop Samba Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Marc de la Morandiere Ayako