Marki » B » « Grupy

Complicity for Her Breil Milano dla kobiet

Complicity for Her Breil Milano dla kobiet

Complicity for Her Breil Milano dla kobiet Zdjęcia

Complicity for Her marki Breil Milano to perfumy dla kobiet. Complicity for Her został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sylvie Fischer. Nutami głowy są imbir, tangeryna i gruszka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, magnolia i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Imbir Tangeryna Gruszka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Magnolia Lilia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Complicity for Her by Breil Milano.

Complicity for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Breil Milano Complicity for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Breil Milano Complicity for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Complicity for Her marki Breil Milano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Complicity for Her marki Breil Milano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her The People Of The Labyrinths A.Maze Zara Ambar Krizia Teatro Alla Scala Hugo Boss Boss In Motion White Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 DSH Perfumes Le Roi Soleil (The Perfumed Court; Natural) Ulrich Lang Nightscape Revillon R Gendarme Gendarme 20 Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Laurence Dumont Charmes Secrets: Passion Absolue