Marki » B » « Grupy

Complicity for Her Breil Milano dla kobiet

Complicity for Her Breil Milano dla kobiet

Complicity for Her Breil Milano dla kobiet Zdjęcia

Complicity for Her marki Breil Milano to perfumy dla kobiet. Complicity for Her został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sylvie Fischer. Nutami głowy są imbir, tangeryna i gruszka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, magnolia i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Imbir Tangeryna Gruszka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Magnolia Lilia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Complicity for Her by Breil Milano.

Complicity for Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Breil Milano Complicity for Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Breil Milano Complicity for Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Complicity for Her marki Breil Milano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Complicity for Her marki Breil Milano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yves Rocher Noix de Coco Roger & Gallet Eau de Gingembre Trussardi Essenza del Tempo Calvin Klein CK IN2U Heat for Him Diesel Fuel For Life He Summer Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Paolo Gigli Aria Paolo Gigli Acqua Profumum Roma Oxiana Comme des Garcons Dover Street Market Sorelle Fontana IF Jeans Jeanne Arthes Boum Honey