Marki » B » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Breil Milano Fragrance for Woman Breil Milano dla kobiet

Breil Milano Fragrance for Woman Breil Milano dla kobiet

Breil Milano Fragrance for Woman Breil Milano dla kobiet Zdjęcia Breil Milano Fragrance for Woman Breil Milano dla kobiet Zdjęcia

Breil Milano Fragrance for Woman marki Breil Milano to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Breil Milano Fragrance for Woman został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka i brzoskwinia; nutami serca są cyklamen, kwiat pomarańczy i róża; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo i wanilia.

Pomarańcza Mandarynka Brzoskwinia

Cyklamen Kwiat pomarańczy Róża

Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Breil Milano Fragrance for Woman by Breil Milano.

Breil Milano Fragrance for Woman Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

Potwierdzam za poprzedniczką, że to mocny, świdrujący zapach. Otwiera się miksem kwiatu pomarańczy, cierpkiej brzoskwini i cyklamenu. Bardzo szybko dołącza nuta piżma i odrobina chłodnej róży. Daje to wrażenie ostrej, agresywnej czystości. Akordy bazy nie łagodzą kompozycji, co mnie osobiście trochę męczy, nie dźwigam tych perfum bo są nie z mojej bajki. Ale polecam komuś, kto lubi nowoczesne, świeże akordy. Na ebayu, w całkiem przyzwoitej cenie są jeszcze dostępne. Myślę, że sprawdzą się głównie w upalne lato.

Dagmy
Dagmy

Testowałam w 2007, zaraz po wypuszczeniu zapachu, w sklepie Breil. Pamiętam ten zapach jako odurzająco mocny i świdrujący w nosie jeszcze długo po testach. Nie odważyłam się już nigdy więcej go powąchać... Wydaje mi się, że nie jest już produkowany.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Breil Milano Fragrance for Woman marki Breil Milano. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Breil Milano Fragrance for Woman marki Breil Milano reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Ysatis Balenciaga Talisman Salvatore Ferragamo F for Fascinating Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Carven Ma Griffe Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Paco Rabanne La Nuit Nez a Nez Rosier Ardent Dana California Avon Emprise Nicolai Parfumeur Createur Jardin Secret