Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Poivre Bengale Brecourt dla kobiet i mężczyzn

Poivre Bengale Brecourt dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Poivre Bengale marki Brecourt to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Poivre Bengale został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie Bouge. Nutami głowy są pieprz i imbir; nutami serca są goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa i drzewo sandałowe; nutami bazy są skóra, drzewo kaszmirowe i ambra.

Pieprz Imbir

Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe

Skóra Drzewo kaszmirowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poivre Bengale by Brecourt.

Poivre Bengale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brecourt Poivre Bengale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brecourt Poivre Bengale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poivre Bengale marki Brecourt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poivre Bengale marki Brecourt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Giorgio Armani Mania Elizabeth Arden Spiced Green Tea Chanel Pour Monsieur Concentree Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Honey and the Moon biehl parfumkunstwerke mb03 JoAnne Bassett Spicy Oriental DSH Perfumes Oeillets Rouges (Red Carnations) Sage Machado Amber Parfumerie Generale Private Collection Querelle Black Phoenix Alchemy Lab Morocco Swiss Arabian Fadeitak