Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Poivre Bengale Brecourt dla kobiet i mężczyzn

Poivre Bengale Brecourt dla kobiet i mężczyzn

skórzany

Poivre Bengale marki Brecourt to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Poivre Bengale został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie Bouge. Nutami głowy są pieprz i imbir; nutami serca są goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa i drzewo sandałowe; nutami bazy są skóra, drzewo kaszmirowe i ambra.

Pieprz Imbir

Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa Drzewo sandałowe

Skóra Drzewo kaszmirowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Poivre Bengale by Brecourt.

Poivre Bengale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brecourt Poivre Bengale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brecourt Poivre Bengale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Poivre Bengale marki Brecourt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Poivre Bengale marki Brecourt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Opium Victoria`s Secret Rapture Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Histoires de Parfums Ambre 114 Miller Harris Fleur Oriental Annayake Miyabi Man Roxana Illuminated Perfume Botanical Perfume devoted to Peace, 1st edition CB I Hate Perfume AmBrosius Vicky Tiel Venus De L'Amour Black Phoenix Alchemy Lab Morocco By Bobo Dinner ID Parfums Madras