Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Mauvais Garcon Brecourt dla mężczyzn

Mauvais Garcon Brecourt dla mężczyzn

Miałem: 1

Mauvais Garcon Brecourt dla mężczyzn Zdjęcia

Mauvais Garcon marki Brecourt to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Mauvais Garcon został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie Bouge. Nutami głowy są gałka muszkatołowa, cynamon, bergamotka, elemi i bazylia; nutami serca są lawenda, dzięgiel i białe kwiaty; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, fasolka tonka i wanilia.

Gałka muszkatołowa Cynamon Bergamotka Elemi Bazylia

Lawenda Dzięgiel Białe kwiaty

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mauvais Garcon by Brecourt.

Mauvais Garcon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brecourt Mauvais Garcon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brecourt Mauvais Garcon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mauvais Garcon marki Brecourt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mauvais Garcon marki Brecourt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Chanel Coco Eau de Parfum Yves Saint Laurent Body Kouros L`Erbolario Spezie Eau D`Italie Baume du Doge Penhaligon`s Endymion Washington Tremlett Clove Absolute Ayala Moriel Epice Sauvage DSH Perfumes Poivre Serge Lutens La Myrrhe CB I Hate Perfume AmBrosius Demeter Fragrance Cinnamon Toast Anya`s Garden Amberess