Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 2

miodowy
cynamonowy
Farah Brecourt dla kobiet Zdjęcia Farah Brecourt dla kobiet Zdjęcia

Farah marki Brecourt to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Farah został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie Bouge. Nutami głowy są cynamon, styraks i bergamotka; nutami serca są daktyle, biały miód, skóra i cedr virginia; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, paczula, benzoes i fasolka tonka.

Cynamon Styraks Bergamotka

Daktyle Biały miód Skóra Cedr Virginia

Piżmo Francuskie labdanum Paczula Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Farah by Brecourt.

Farah Recenzje Perfum

hasi
hasi

Chciałam już napisać, że to prawdziwy cud- arabski zapach bez przepychu ale patrzę, że to jest francuska marka choć inspirację dla "Farah" znaleźli w Oriencie.
I perfumy stworzyli przepiękne !Gęsty, dymny miód wymieszany z cynamonem i gałką muszkatołową. Potem dochodzi benzoes i cudne tło z drewienkami w roli głównej.
Zapach jest ciepły, słodki (ale bez przesady), bardzo komfortowy, idealny na zimne dni. Nie zamula, nie męczy.
Trwałość i projekcja za to już nie inspirowana, ale prawdziwie arabska, cały bity dzień go wyczuwałam.
Przy okazji- często tak mam, że jakiś zapach coś już mi przypomina, tutaj nie miałam żadnych skojarzeń...no i patrzę, a na fragrantica.com bardzo liczne porównania do Ambre Narguille. Dla mnie Hermes to pyszna słodka szarlotka, a tu zero jabłka.
Może jednak będzie to dobry trop dla poszukiwaczy godnego zamiennika AN ?
Ja polecam do testów, naprawdę urokliwa kompozycja o świetnych parametrach.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brecourt Farah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brecourt Farah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Farah marki Brecourt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Farah marki Brecourt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Mania Trussardi Python Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Chanel Pour Monsieur Concentree Karl Lagerfeld Liquid Karl biehl parfumkunstwerke mb03 biehl parfumkunstwerke al02 Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Thymes Ambersweet Orange ID Parfums Madras Anya`s Garden Amberess