Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

miodowy
cynamonowy
Farah Brecourt dla kobiet Zdjęcia Farah Brecourt dla kobiet Zdjęcia

Farah marki Brecourt to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Farah został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie Bouge. Nutami głowy są cynamon, styraks i bergamotka; nutami serca są daktyle, biały miód, skóra i cedr virginia; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, paczula, benzoes i fasolka tonka.

Cynamon Styraks Bergamotka

Daktyle Biały miód Skóra Cedr Virginia

Piżmo Francuskie labdanum Paczula Benzoes Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Farah by Brecourt.

Farah Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brecourt Farah, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brecourt Farah, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Farah marki Brecourt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Farah marki Brecourt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Chanel Coco Eau de Parfum Aftelier Parfum de Maroc Karl Lagerfeld Photo Marc Jacobs Marc Jacobs Autumn Splash Amber Liz Claiborne Bora Bora Exotic for Men Hugh Parsons Old England Parfum d`Empire Aziyade Sahlini Parfums Femininde Jacomo Art Collection by Jacomo #08 Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Burberry Burberry Brit New Year Edition Pour Homme Byredo Accord Oud