Marki » B » orientalno - drzewne « Grupy

Esprit Mondain Brecourt dla mężczyzn

Esprit Mondain Brecourt dla mężczyzn

Esprit Mondain Brecourt dla mężczyzn Zdjęcia

Esprit Mondain marki Brecourt to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Esprit Mondain został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie Bouge. Nutami głowy są galbanum, cytryna amalfi i pieprz; nutami serca są lawenda, estragon, elemi, winogrona i czerwone wino; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, ambra i mirra.

Galbanum Cytryna Amalfi Pieprz

Lawenda Estragon Elemi Winogrona Czerwone wino

Piżmo Cedr Virginia Ambra Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Esprit Mondain by Brecourt.

Esprit Mondain Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brecourt Esprit Mondain, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brecourt Esprit Mondain, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Esprit Mondain marki Brecourt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Esprit Mondain marki Brecourt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Cacharel Nemo Salvador Dali Laguna Homme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Davidoff Silver Shadow Pure Blend Guerlain Habit de Metal Bond No 9 New Haarlem Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Six Scents Six Scents Series Two 2 Damir Doma: Ende / Anfang Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Soivohle Oudh Lacquer Teufels Kuche Unholy Platinum J Mix 11