Marki » B » aromatyczno - wodne « Grupy

Eau Libre Brecourt dla mężczyzn

Eau Libre Brecourt dla mężczyzn

wodny
Eau Libre Brecourt dla mężczyzn Zdjęcia

Eau Libre marki Brecourt to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Eau Libre został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie Bouge. Nutami głowy są rozmaryn, bergamotka, grejpfrut, różowy pieprz i pieprz; nutami serca są jaśmin, geranium, mięta i nuty wodne; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Rozmaryn Bergamotka Grejpfrut Różowy pieprz Pieprz

Jaśmin Geranium Mięta Nuty wodne

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Libre by Brecourt.

Eau Libre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brecourt Eau Libre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brecourt Eau Libre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Libre marki Brecourt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Libre marki Brecourt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Mexx Mexx Ice Touch Man Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Hollister HCO22 Pacsun Kirra Calypso Christiane Celle Calypso Marine Agonist Kallocain Truefitt & Hill Clubman Bella Bellissima Perfect Man Alternative Bronnley Body Care Tommy Bahama Set Sail Martinique Burberry Burberry Sport Ice for Men