Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Contre Pouvoir Brecourt dla mężczyzn

Contre Pouvoir Brecourt dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Contre Pouvoir Brecourt dla mężczyzn Zdjęcia

Contre Pouvoir marki Brecourt to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Contre Pouvoir został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie Bouge. Nutami głowy są kardamon, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są ostrokrzew, lukrecja i elemi; nutami bazy są wetyweria, ambra, tytoń i koniczyna.

Kardamon Bergamotka Grejpfrut

Ostrokrzew Lukrecja Elemi

Wetyweria Ambra Tytoń Koniczyna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Contre Pouvoir by Brecourt.

Contre Pouvoir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brecourt Contre Pouvoir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brecourt Contre Pouvoir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Contre Pouvoir marki Brecourt. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Contre Pouvoir marki Brecourt reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Burberry London for Men Roberto Cavalli Roberto Cavalli Oro Krizia Time Woman Aramis Aramis Classic Reserve Guerlain Les Quatre Saisons - Winter Delice Cacharel Noa Gold M. Micallef Les 4 Saisons: Red Sea Perry Ellis Perry Black for Him Ayala Moriel Epice Sauvage CB I Hate Perfume AmBrosius Dorin Un Air d`Amour Pour Monsieur