Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Brandy Brandy Parfums dla kobiet i mężczyzn

Brandy Brandy Parfums dla kobiet i mężczyzn

Brandy marki Brandy Parfums to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Patricia Namm. Nutami głowy są brzoskwinia i czerwone jabłko; nutą serca jest nuty zielone; nutą bazy jest przyprawy.

Brzoskwinia Czerwone jabłko

Nuty zielone

Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Brandy by Brandy Parfums.

Brandy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Brandy Parfums Brandy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Brandy Parfums Brandy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Brandy marki Brandy Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Brandy marki Brandy Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Molton Brown Cool Buchu Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Thymes Moonflower Amway Anticipate Brooksfield B. Green Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 NANADEBARY Green Michel Germain Deauville pour Homme Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Eden Classic Rapport