Marki » B » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Masculine Evasion Bourjois dla mężczyzn

Masculine Evasion Bourjois dla mężczyzn

Masculine Evasion marki Bourjois to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Masculine Evasion został wydany w 1996 roku. Nutami głowy są kardamon, bergamotka, grejpfrut, cytryna amalfi, pomarańcza, mandarynka, bazylia i mięta; nutami serca są geranium i gałka muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria i cedr virginia.

Kardamon Bergamotka Grejpfrut Cytryna Amalfi Pomarańcza Mandarynka Bazylia Mięta

Geranium Gałka muszkatołowa

Wetyweria Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masculine Evasion by Bourjois.

Masculine Evasion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Masculine Evasion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Masculine Evasion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masculine Evasion marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masculine Evasion marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Lacoste Booster Thierry Mugler Cologne Summer Flash Byblos Blu Men Enjoy L`Occitane en Provence Eau du Badian Avon Fire Me Up Burberry Burberry Summer Men 2009 Creed Royal Water Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh Parfums Berdoues 1902 The Vert Amway Opportune Montgomery Taylor Paratus