Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Masculin Unique Bourjois dla mężczyzn

Masculin Unique Bourjois dla mężczyzn

Masculin Unique Bourjois dla mężczyzn Zdjęcia

Masculin Unique marki Bourjois to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Masculin Unique został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, estragon i mięta; nutami serca są geranium i pieprz; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Estragon Mięta

Geranium Pieprz

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masculin Unique by Bourjois.

Sculpture pour Homme

Masculin Unique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Masculin Unique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Masculin Unique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masculin Unique marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masculin Unique marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Azzaro Jetlag Cacharel Amor pour Homme Sunshine Geir Ness Geir Ness for Men Egofacto Jamais le Dimanche s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men The Crown Perfumery Co. Crown Spiced Limes O Boticario Styletto D.S. & Durga Coriander Miller et Bertaux A Quiet Morning Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Joya FvsS: Composition No. 6 Michel Germain Deauville pour Homme