Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Masculin Unique Bourjois dla mężczyzn

Masculin Unique Bourjois dla mężczyzn

Masculin Unique Bourjois dla mężczyzn Zdjęcia

Masculin Unique marki Bourjois to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Masculin Unique został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, estragon i mięta; nutami serca są geranium i pieprz; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Estragon Mięta

Geranium Pieprz

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masculin Unique by Bourjois.

Sculpture pour Homme

Masculin Unique Recenzje Perfum

Masculin Unique by Bourjois 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Masculin Unique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Masculin Unique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masculin Unique marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masculin Unique marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Gendarme 7 Sinful Scents Vanity James Heeley Cedre Blanc D`Orsay Chevalier d'Orsay Yachtsman Zanzibar Thymes Moonflower Arno Sorel Aromatic Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Nejma Puro Intense CnR Create Sagittarius for Men