Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Masculin Ouragan Bourjois dla mężczyzn

Masculin Ouragan Bourjois dla mężczyzn

Masculin Ouragan Bourjois dla mężczyzn Zdjęcia

Masculin Ouragan marki Bourjois to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Masculin Ouragan został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są geranium, paczula i goździk (przyprawa); nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka

Geranium Paczula Goździk (przyprawa)

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masculin Ouragan by Bourjois.

Brut Passion
My Vibe

Masculin Ouragan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Masculin Ouragan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Masculin Ouragan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masculin Ouragan marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masculin Ouragan marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Fendi Fendi Theorema Leggero Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Frederic Malle Noir Epices Roger & Gallet Bouquet Imperial Frapin Caravelle Epicee Compagnia Delle Indie Asia Ginger Dust Joop! Joop! Homme Hot Contact Yves Rocher Eryo Fiorucci Pin Up I M Spicy Il Profvmo Chocolat Amere Space NK Laughter Nuit Kristen Michele Epice Orientale