Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Masculin Equateur Bourjois dla mężczyzn

Masculin Equateur Bourjois dla mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 4

Masculin Equateur Bourjois dla mężczyzn Zdjęcia

Masculin Equateur marki Bourjois to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Masculin Equateur został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są geranium, cytryna amalfi i mandarynka; nutami serca są lawenda i mięta; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Geranium Cytryna Amalfi Mandarynka

Lawenda Mięta

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masculin Equateur by Bourjois.

Masculin Equateur Recenzje Perfum

andrew.z
andrew.z

Bardzo udana kompozycja Bourjois. Zapach z jednej strony klasyczny (ale w wersji lat 90-tych, nie zaś 80-tych, jak inne "pewexowskie" zapachy Bourjois), z drugiej strony - broni się dzisiaj znakomicie. Ciepło-cytrynowo-miętowa głowa zapachu przechodzi w ciepłą, zmysłową głębię. Zapach inny niż współczesne, ale nadaje się dla osób w różnym wieku. Otoczenie reaguje bardzo pozytywnie. :)No i do tego ta przystępna cena! Nic, tylko polecać.

artplast
artplast

Znakomity staromodny ciepły cytrynowo-kolońsko-sandałowcowy męski zapach, trwałość przeciętna, projekcja dobra

monika690
monika690

Klasyka w męskim wydaniu. Początek zapachu niepodzielnie należy do cytryny, jest mocno, kolońsko. Później dochodzi geranium z lawendą i robi się typowo męsko, czuć lekką nutę vintage. Całość zapachu zamyka ciepła nuta drewna sandałowego. Zapach przeznaczony dla wielbicieli klasyki, nie spodoba się osobnikom lubiącym współczesne kompozycje. Trwałość i projekcja- dobre.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Masculin Equateur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Masculin Equateur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masculin Equateur marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masculin Equateur marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Pino Silvestre Pino Silvestre Original Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Rocher Homme Nature Bourjois Masculin Acier Clinique Clinique Happy Azzaro Azzaro pour Homme Gucci Envy Crabtree & Evelyn Neapolitan Bergamot Eau de Cologne Rochas Reflets d`Eau de Rochas Pour Homme L`Occitane en Provence Verbena Sorbet L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer House of Matriarch Forbidden Giorgio Beverly Hills Ocean Dream Men L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Bourjois Masculin Unique L`Occitane en Provence Lavender Eau de Cologne L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Bourjois Masculine Evasion Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini