Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Masculin Acier Sport Bourjois dla mężczyzn

Masculin Acier Sport Bourjois dla mężczyzn

morski
Masculin Acier Sport Bourjois dla mężczyzn Zdjęcia

Masculin Acier Sport marki Bourjois to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Masculin Acier Sport został wydany w 2004 roku. Nutę głowy stanowi cytryna amalfi; nutami serca są drzewo tekowe i cedr virginia; nutami bazy są woda morska i drzewo sandałowe.

Cytryna Amalfi

Drzewo tekowe Cedr Virginia

Woda morska Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masculin Acier Sport by Bourjois.

Masculin Acier Sport Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Masculin Acier Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Masculin Acier Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masculin Acier Sport marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masculin Acier Sport marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
The Body Shop Kistna Amouage Ciel Pour Homme Lili Bermuda 64 West Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Ralph Lauren Big Pony 3 Michel Germain Deauville pour Homme Melvita Appetizing Spices Demeter Fragrance Gingerale Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Lord`s Jester Dionysus Mansfield Antonio De Curtis