Marki » B » aromatyczno - fougere « Grupy

Masculin Acier Bourjois dla mężczyzn

Masculin Acier Bourjois dla mężczyzn

miodowy
Masculin Acier Bourjois dla mężczyzn Zdjęcia

Masculin Acier marki Bourjois to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Masculin Acier został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są lawenda i cytryna amalfi; nutami serca są drzewo sandałowe, kolendra i jałowiec; nutami bazy są mech dębowy i biały miód.

Lawenda Cytryna Amalfi

Drzewo sandałowe Kolendra Jałowiec

Mech dębowy Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masculin Acier by Bourjois.

Masculin Acier Recenzje Perfum

Masculin Acier by Bourjois 4.00 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Masculin Acier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Masculin Acier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masculin Acier marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masculin Acier marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Bourjois Masculin Equateur Jacques Bogart One Man Show Gold Edition Fendi Life Essence Aramis Aramis Loewe Loewe 7 Natural Pino Silvestre Pino Silvestre Original Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini Christian Dior Fahrenheit Azzaro Azzaro pour Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Antonio Puig Quorum Yves Saint Laurent Kouros Kenzo Power Cologne Ted Lapidus TL Pour Lui Jacques Bogart One Man Show Halston Halston 1-12 Kenzo Kenzo pour Homme Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Bourjois Evasion