Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Masculin 2 Vetyver Bourjois dla mężczyzn

Masculin 2 Vetyver Bourjois dla mężczyzn

Miałem: 1

Masculin 2 Vetyver marki Bourjois to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Masculin 2 Vetyver został wydany w 1985 roku. Nutami głowy są grejpfrut i cytrusy; nutami serca są wetyweria i nuty ziołowe; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Grejpfrut Cytrusy

Wetyweria Nuty ziołowe

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masculin 2 Vetyver by Bourjois.

Masculin 2 Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Masculin 2 Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Masculin 2 Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masculin 2 Vetyver marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masculin 2 Vetyver marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Essential Burberry Burberry Men Mexx Mexx Pure Life Man Oriflame Embrace Him Diptyque Philosykos Leonard Leonard Homme Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria Cuba Paris Cuba Grey Smell Bent Brussels Sprouted Jeanne Arthes Rocky Man White Segreti di Lucca Carib - Spiriti del Tabacco