Marki » B » drzewno - aromatyczne « Grupy

Masculin 2 Vetyver Bourjois dla mężczyzn

Masculin 2 Vetyver Bourjois dla mężczyzn

Miałem: 1

Masculin 2 Vetyver marki Bourjois to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Masculin 2 Vetyver został wydany w 1985 roku. Nutami głowy są grejpfrut i cytrusy; nutami serca są wetyweria i nuty ziołowe; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Grejpfrut Cytrusy

Wetyweria Nuty ziołowe

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masculin 2 Vetyver by Bourjois.

Masculin 2 Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Masculin 2 Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Masculin 2 Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masculin 2 Vetyver marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masculin 2 Vetyver marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Cartier Pasha de Cartier Pal Zileri Sartoriale Alfred Dunhill X-Centric Adidas Fair Play Gai Mattiolo That`s Amore! Dance Lui Diptyque Philosykos Ermenegildo Zegna Acqua d`Estate Essenza di Zegna L`Erbolario Vetiver de la Reunion Giorgio Armani Onde Vertige Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Pacifica Avalon Juniper Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Him