Marki » B » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Mais Oui Bourjois dla kobiet

Mais Oui Bourjois dla kobiet

Mais Oui Bourjois dla kobiet Zdjęcia Mais Oui Bourjois dla kobiet Zdjęcia Mais Oui Bourjois dla kobiet Zdjęcia Mais Oui Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Mais Oui marki Bourjois to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Mais Oui został wydany w 1938 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak aldehydy, róża, jaśmin, cywet, kostowiec, piżmo, miód, styraks, fasolka tonka i mech dębowy.

Aldehydy Róża Jaśmin Cywet Kostowiec Piżmo Miód Styraks Fasolka tonka Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mais Oui by Bourjois.

Mais Oui Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Mais Oui, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Mais Oui, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mais Oui marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mais Oui marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Hermes Caleche Bill Blass Nude Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Van Cleef & Arpels First Pour l`Ete Nina Ricci Farouche Avon Imari Molyneux Vivre O Boticario Nativa Spa  Rose + Cassis Yves Rocher Milrose Weil Chunga Guerlain Vega Eden Classic Blase