Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Glamour Lovely Bourjois dla kobiet

Glamour Lovely Bourjois dla kobiet

Mam: 3 Miałem: 4

Glamour Lovely Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Glamour Lovely marki Bourjois to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Glamour Lovely został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są róża turecka i jaśmin wielkolistny; nutą bazy jest piżmo.

Nuty owocowe

Róża turecka Jaśmin wielkolistny

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamour Lovely by Bourjois.

Glamour Lovely Recenzje Perfum

syllwa725
syllwa725

Przyjemny, dziewczęcy zapaszek na wiosnę:) Skusiła mnie oczywiście nuta róży tureckiej, i faktycznie jest wyraźnie wyczuwalna, przyjemnie świeża, lekko wilgotna. Słodyczy dodają nuty owocowe coś jakby dojrzałe czerwone jabłko, oraz porzeczka która nadaje kwaskowatości.Jest lekko, kwiatowo-owocowo ale niestety zapach jest dość infantylny. Pogrążają go również kiepska trwałość i projekcja (pachnie jak mgiełka do ciała a jest to EDP).

Glamour Lovely by Bourjois 2.29 out of 5 based on 9 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Glamour Lovely, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Glamour Lovely, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamour Lovely marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamour Lovely marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Forbidden Euphoria Thierry Mugler Alien Essence Absolue Avon Tahitian Holiday Chopard Happy Spirit Aquolina Gold Sugar Yves Rocher Tendre Jasmin Rihanna Rebelle Yves Saint Laurent Manifesto Calvin Klein Obsession Night Woman Yves Rocher Vanille Noire Prada Prada Candy Victoria`s Secret Endless Love Calvin Klein CK IN2U for Her Victoria`s Secret Pure Seduction Blumarine Bellissima Acqua di Primavera Puma Sync Woman Mango Lady Rebel Adidas Fruity Rhythm Lacoste Eau de Lacoste Lanvin Jeanne Lanvin