Marki » B » szyprowo - owocowe « Grupy

Mam: 1 Chcę: 6

migdałowy
orzechowy
Glamour Fantasy Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Glamour Fantasy marki Bourjois to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Glamour Fantasy został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są ciastko makaronik, malina i czereśnia; nutami serca są truskawka i jaśmin wielkolistny; nutą bazy jest paczula.

Ciastko makaronik Malina Czereśnia

Truskawka Jaśmin wielkolistny

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamour Fantasy by Bourjois.

Heat

Glamour Fantasy Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Glamour Fantasy to zapach lasu. Ziemista, wilgotna paczula, słodkie maliny, aromatyczne jagody. Czuję się, jakbym był w jakiejś zaczarowanej, bajkowej krainie. Kompozycja jest słodka, dziewczęca, nadająca się raczej bardziej na zimę niż na ciepłe pory roku. To coś zupełnie innego niż Kobako, Soir De Paris czy Evasion. Glamour Fantasy wyszedł naprzeciw współczesnym gustom i jest czymś, czego nie
powstydziła się żadna współczesna Lolitka.

Ten zapach wybrzmiewa trochę tak, jakby autor zainspirował się po części Coco Mademoseille, Lolitą Lempicką i Heat Beyonce. Stworzył w ten sposób coś nowego, co jednak wszyscy dobrze znamy. Byłabym w stanie bardzo polubić ten zapach, ale paczula niszczy tu wszystko. Jeśli jednak jej obecność Ci nie przeszkadza, polecam spróbować tej kompozycji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Glamour Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Glamour Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamour Fantasy marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamour Fantasy marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Rochas Femme Rochas Gucci Gucci Rush ID Parfums Andalucia Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Pupa Yes Gold Montana Parfum d`Elle Rochas Rochas Soleil Montale Chypre - Fruite Jasper Conran Jasper Conran Her Parfum d`Empire Eau Suave Corine de Farme Longboard Seaside ID Parfums Vertige