Marki » B » szyprowo - owocowe « Grupy

Glamour Fantasy Bourjois dla kobiet

migdałowy
orzechowy
Glamour Fantasy Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Glamour Fantasy marki Bourjois to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Glamour Fantasy został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są ciastko makaronik, malina i czereśnia; nutami serca są truskawka i jaśmin wielkolistny; nutą bazy jest paczula.

Ciastko makaronik Malina Czereśnia

Truskawka Jaśmin wielkolistny

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamour Fantasy by Bourjois.

Heat

Glamour Fantasy Recenzje Perfum

Glamour Fantasy by Bourjois 2.40 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Glamour Fantasy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Glamour Fantasy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamour Fantasy marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamour Fantasy marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Serge Lutens Chypre Rouge Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Femme Lacoste Touch of Sun Ayala Moriel Autumn Guerlain Elixir Charnel Chypre Fatal Jasper Conran Jasper Conran Her Cacharel Amor Amor Sunrise Daniel Vaudd Actus Reus Ulric de Varens Varensia En Voyage Perfumes Peche noir Ulric de Varens Creation N° 09 Oriflame Enigma Dare to Dream