Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Glamour Excessive Bourjois dla kobiet

Glamour Excessive Bourjois dla kobiet

kokosowy
Glamour Excessive Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Glamour Excessive marki Bourjois to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Glamour Excessive został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są kokos i kardamon; nutami serca są frezja, piwonia i irys; nutami bazy są paczula, wanilia, piżmo i drzewo sandałowe.

Kokos Kardamon

Frezja Piwonia Irys

Paczula Wanilia Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamour Excessive by Bourjois.

Glamour Excessive Recenzje Perfum

kaktuska01
kaktuska01

Na prawdę mi się spodobał. Intensywnie słodki, ciepły, przypomina coś na pograniczu kosmetyku do opalania a talku dla dzieci. Nie jest to pozycja odkrywcza ale jakże słoneczna, optymistyczna i nieco egzotyczna. Zdecydowanie pudrowa. Niestety kokos został tu mało wyeksponowany to samo dotyczy kardamonu. Może na mnie akurat w ten sposób się układają. Myślę, że zainteresuje się pozostałymi z serii szczególnie wersją Chic. Nieinwazyja, słodka przyjemność. Szkoda tylko, że pozostaje nie zmienny przez cały okres trwania. Podsumowując-słodki puder.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Glamour Excessive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Glamour Excessive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamour Excessive marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamour Excessive marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Beyonce Heat Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Diesel Loverdose Calvin Klein Obsession Prada Prada Candy L'Eau Naomi Campbell Cat Deluxe Lolita Lempicka Si Lolita Giorgio Armani Si Sarantis C-Thru Black Diamond Gres Madame Gres Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Playboy Play It Spicy Elizabeth Arden Sunflowers Estée Lauder Sensuous Noir Coty Pret a Porter Gucci Gucci Guilty Mel Merio It`s Glamor Time Avon Tahitian Holiday Naomi Campbell Queen of Gold