Marki » B » orientalno - kwiatowe « Grupy

Glamour Chic Bourjois dla kobiet

Glamour Chic Bourjois dla kobiet

skórzany
Glamour Chic Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Glamour Chic marki Bourjois to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Glamour Chic został wydany w 2013 roku. Nutę głowy stanowi owoce; nutami serca są nuty pudrowe i kwiaty; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i zamsz.

Owoce

Nuty pudrowe Kwiaty

Drzewo sandałowe Wanilia Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Glamour Chic by Bourjois.

Cashmere
Signature for Her
Strenesse
Avon Sensuelle
Teint de Neige

Glamour Chic Recenzje Perfum

Zombianka
Zombianka

Ale to już było!- i powraca jak deja vu...
Zapach kupiony całkiem w ciemno, w ramach poszukiwania czegoś pudrowego i niedrogiego na jesień, bardziej z kaprysu niż z faktycznej potrzeby. No i mam za swoje- zamiast miłej nowości nabyłam kopię miłego i znanego mi od podszewki Signature od Victorii Beckham.

Flakonik uroczy, dziewczęcy, atomizer rozpyla hojnie, ale równomiernie, tylko co takiego on rozpyla? Otóż wanilię rozpyla. Na mojej skórze przybiera ona tony z Signature, słodkie, wibrujące, może trochę głębsze dzięki nucie sandałowca. Faktycznie, coś na kształt pudru tam nawet majaczy, ale po 2 niuchach już wiem, że nie tego szukałam. Jest przyjemnie, ale całkiem przeciętnie, cukrowo i trochę drogeryjnie, wśród tych ,,kwiatów" jest pewnie orchidea podobnie jak w Signature- on miał tę tylko przewagę, że był wcześniej. Baza dopiero zaczyna się bronić akordami zamszowymi, które ładnie współgrają z drzewnym wrażeniem, ale to za mało, by zakup uznać za całkiem udany. Ogólnie trwały (edp) i ma przyzwoitą projekcję jak na wodę w tej cenie, ale tylko na skórze, wtedy jest taki pluszowo miękki i jakby odświeżający; na ubraniach czuć śladowe ilości. Poszukiwania pudru z zamszem trwają zatem nadal...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Glamour Chic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Glamour Chic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Glamour Chic marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Glamour Chic marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Miss Dior (new) Torrente L`Or de Torrente The Body Shop Red Musk Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Avon City Rush for Her Avon Far Away Gianfranco Ferre In The Mood For Love Hermes Elixir des Merveilles Lanvin Jeanne Lanvin Couture Lanvin Eclat d`Arpege Yves Rocher Cerisier en Fleurs Eisenberg J'ose Guerlain Idylle Montale Intense Cafe Naomi Campbell Cat Deluxe Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Priscilla Presley Indian Summer Narciso Rodriguez Narciso Lolita Lempicka Si Lolita Britney Spears Fantasy