Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois dla kobiet

Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois dla kobiet

tropikalny
Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois dla kobiet Zdjęcia Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Clin d'Oeil Porte Bonheur marki Bourjois to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clin d'Oeil Porte Bonheur został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, kumkwat i mandarynka; nutami serca są jaśmin, marakuja i ananas; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Kumkwat Mandarynka

Jaśmin Marakuja Ananas

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clin d'Oeil Porte Bonheur by Bourjois.

Clin d'Oeil Porte Bonheur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clin d'Oeil Porte Bonheur marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clin d'Oeil Porte Bonheur marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sport for Women Jil Sander Jil Sander No 4 Lucky Brand Lucky You for Women Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Corine de Farme Los Angeles Night Kate Spade Twirl Filles des Iles Floral Exotique Kylie Minogue Pink Sparkle Lanvin Marry Me LR Heidi Klum Me Oriflame The Babes Crazy Kiwi Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne