Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois dla kobiet

Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois dla kobiet

tropikalny
Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois dla kobiet Zdjęcia Clin d'Oeil Porte Bonheur Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Clin d'Oeil Porte Bonheur marki Bourjois to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clin d'Oeil Porte Bonheur został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, kumkwat i mandarynka; nutami serca są jaśmin, marakuja i ananas; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Cytryna Amalfi Kumkwat Mandarynka

Jaśmin Marakuja Ananas

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clin d'Oeil Porte Bonheur by Bourjois.

Clin d'Oeil Porte Bonheur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clin d'Oeil Porte Bonheur marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clin d'Oeil Porte Bonheur marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Mexx Mexx Waterlove Woman Comptoir Sud Pacifique Fleurs des Caraibes Lanvin Rumeur 2 Rose Esteban Balade Creole Jacadi Jacadi Garcon L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Extreme Carla Fracci Odette Acqua di Genova Silver Lili Bermuda Petals O Boticario Ma Cherie Jeans Jeanne Arthes Boum Be Different