Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche Bourjois dla kobiet

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche Bourjois dla kobiet

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche marki Bourjois to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche został wydany w 2011 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są róża turecka i jaśmin; nutami bazy są ekstrakt białego cedru, piżmo i ambra.

Nuty owocowe

Róża turecka Jaśmin

Ekstrakt białego cedru Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche by Bourjois.

Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clin d'Oeil Passionné Eau Fraiche marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Tutti Kiwi Gloria Vanderbilt V Estée Lauder Pure White Linen Light Breeze Etro Benetroessere Resort Emanuel Ungaro Apparition Facets Geoffrey Beene Chance Perfumer`s Workshop Samba Kiss Mexx XX by Mexx Lovesome Mexx XX by Mexx Mysterious Sugababes Tease Jeanne Arthes Boum Be Different Rance 1795 Helene