Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clin d'Oeil Lovely Girl Bourjois dla kobiet

Clin d'Oeil Lovely Girl  Bourjois dla kobiet

Clin d'Oeil Lovely Girl  Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Clin d'Oeil Lovely Girl marki Bourjois to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clin d'Oeil Lovely Girl został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut i tangeryna; nutami serca są jeżyna i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są mięta i lotos.

Grejpfrut Tangeryna

Jeżyna Liść czarnej porzeczki

Mięta Lotos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clin d'Oeil Lovely Girl by Bourjois.

Clin d'Oeil Lovely Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clin d'Oeil Lovely Girl marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clin d'Oeil Lovely Girl marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Bazar pour Femme Summer Fragrance Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Salvatore Ferragamo Incanto Shine Escada Island Kiss Christian Dior Dior Addict Shine Love Passport Love Passport Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Montale Fruits of the Musk O Boticario Floratta Emotion Biotherm Eau de Paradis essence Surf`s Up Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne