Marki » B » kwiatowo - owocowe « Grupy

Clin d'Oeil Lovely Girl Bourjois dla kobiet

Clin d'Oeil Lovely Girl  Bourjois dla kobiet

Clin d'Oeil Lovely Girl  Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Clin d'Oeil Lovely Girl marki Bourjois to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Clin d'Oeil Lovely Girl został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut i tangeryna; nutami serca są jeżyna i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są mięta i lotos.

Grejpfrut Tangeryna

Jeżyna Liść czarnej porzeczki

Mięta Lotos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clin d'Oeil Lovely Girl by Bourjois.

Clin d'Oeil Lovely Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clin d'Oeil Lovely Girl marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clin d'Oeil Lovely Girl marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Sunset Heat Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Tommy Hilfiger Tommy Girl Novae Plus Ballet Elizabeth Arden Red Door Shimmer Fragrances of Ireland Inisfree Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Sarah Jessica Parker SJP NYC Voluspa Corsica Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte Victoria`s Secret Passionate Kisses