Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Clin d'Oeil Cosmic Girl Bourjois dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 2

lekko korzenny
Clin d'Oeil Cosmic Girl Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Clin d'Oeil Cosmic Girl marki Bourjois to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Clin d'Oeil Cosmic Girl został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są bergamotka i mimoza; nutami serca są fiołek i lukrecja; nutami bazy są przyprawy i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mimoza

Fiołek Lukrecja

Przyprawy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clin d'Oeil Cosmic Girl by Bourjois.

Lolita Lempicka
Lolita Lempicka Le Premier Parfum

Clin d'Oeil Cosmic Girl Recenzje Perfum

Letycja
Letycja

Perfumy Clin d'Oeil Cosmic Girl poznałam w wrześniu 2015 roku. Akurat spędzałam ,,wakacje" u rodziny. Pewnego deszczowego dnia podjechaliśmy sobie do Auchan, patrzę, całe cztery półeczki perfum. Oczywiście ja, 3 godziny stałam i rozmyślałam, wąchałam po kolei każdą z buteleczek. Już mnie wołano do kas, a ja w rozpaczy ,,że nic sobie nie wybrałam" i w moje oko wpadł Bourjois. Zostały trzy opakowania, jak na wszystkie pachnidełka, tych było mało. Powąchałam, szybka decyzja: zakochałam się! (również muszę dodać, że opakowanie było bardzo kuszące: folia holograficzna dla tytułu ,,Cosmic girl"? I like them!) Od razu wybija się fiołek. Mimo tego, że projekcja jest, jaka jest (trzyma się bardzooo blisko skóry)i zapach nie utrzymuje się długo (3 godziny; ale mam z nimi tak, że mam je np. na dłoni, od razu potrę i zapach utrzymuje się następne 3 godziny - dziwne, jeszcze nigdy tak u mnie nie było z żadnymi perfumami) to i tak je kocham. Boję się, bo zostało ich zbyt mało. No cóż, jak na 7 euro które kosztowały, perfumy świetne.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clin d'Oeil Cosmic Girl marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clin d'Oeil Cosmic Girl marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Mania Missoni Missoni Colori - Missoni Gianduia Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008 Sahlini Parfums Femininde Ted Baker XO Extraordinary for Men Susanne Lang Red Ginger Comme des Garcons Comme des Garcons x Undercover Holygrapie Smell Bent Desperado Parfumerie Generale Private Collection Querelle Bijan B Exquisite for Men L`Artisan Parfumeur Jour de Fete Anya`s Garden Amberess