Marki » B » orientalno - przyprawowe « Grupy

Clin d'Oeil Cosmic Girl Bourjois dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 2

lekko korzenny
Clin d'Oeil Cosmic Girl Bourjois dla kobiet Zdjęcia

Clin d'Oeil Cosmic Girl marki Bourjois to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Clin d'Oeil Cosmic Girl został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są bergamotka i mimoza; nutami serca są fiołek i lukrecja; nutami bazy są przyprawy i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mimoza

Fiołek Lukrecja

Przyprawy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Clin d'Oeil Cosmic Girl by Bourjois.

Lolita Lempicka Le Premier Parfum
Lolita Lempicka

Clin d'Oeil Cosmic Girl Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Clin d'Oeil Cosmic Girl marki Bourjois. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Clin d'Oeil Cosmic Girl marki Bourjois reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Ambre Soie Serge Lutens Rousse Azzaro Oh La La Diptyque L'Autre Histoires de Parfums Ambre 114 Demeter Fragrance Cinnamon Toast Parfumerie Generale Private Collection Querelle Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Yves Rocher Aztek Avon U by Ungaro Fever for Him Gutenberg Parfums Gutenberg Man Ava Luxe Cafe Noir