Marki » B » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Wode (Scent) Boudicca dla kobiet i mężczyzn

Wode (Scent) Boudicca dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 3

skórzany
Wode (Scent) Boudicca dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Wode (Scent) Boudicca dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Wode (Scent) Boudicca dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Wode (Scent) marki Boudicca to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wode (Scent) został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Perfumy zawierają takie składniki, jak jałowiec, kardamon, gałka muszkatołowa, szałwia, kolendra, dzięgiel, szafran, tuberoza, fasolka tonka, styraks, mech dębowy, piżmo, skóra, ambra i francuskie labdanum.

Jałowiec Kardamon Gałka muszkatołowa Szałwia Kolendra Dzięgiel Szafran Tuberoza Fasolka tonka Styraks Mech dębowy Piżmo Skóra Ambra Francuskie labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wode (Scent) by Boudicca.

Wode (Scent) Recenzje Perfum

justyna.neyman
justyna.neyman

Bardzo przyzwoity industrial. Trudno go rozebrać - w sensie wyróznienia nut. Mnie na początku kojarzy się z krową, nabrzmialą od mleka, ktorą poraził piorun. Potem łagodnieje w stronę mokrego psa, należącego do pracownika drukarni. A potem pachnie jak dłonie drukarza - takiego tradycyjnego, który układa czcionkę, babra się w farbie i ma skórzany fartuch, wyszmelcowany na czarno.
Z pewnością nie jest to zapach, ktory MA być ekscentryczny, a okazuje się zwyklym seforzakiem po pewnym czasie. O, nie, trzyma styl do końca.
Trwałość i projekcja przyzwoite.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Boudicca Wode (Scent), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Boudicca Wode (Scent), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wode (Scent) marki Boudicca. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wode (Scent) marki Boudicca reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Gant Gant Summer 2009 Lili Bermuda 64 West Tonatto Profumi Albi Ayala Moriel Palas Atena Kiss Cosmetics Kiss Her Rasasi Deserve Men Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Oriflame Solliden for Him Michel Germain Deauville pour Homme Esme Rene Adam's Secret Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights